1. בכנס שבתרבות שייערך בתיאטרון גבעתיים בשבת הבאה, יקרא חבר הכנסת לתושבי רמת גן להפסיק להפליץ בקו 57. הוא יטען כי איכות חייהם של תושבי גבעתיים אינה הפקר. בעיריית רמת גן יסבירו כי בעיית הגזים של תושביו היא פועל יוצא של הסביח במזנון עובד שנמצא בכלל בגבעתיים. מקורות בעיריית גבעתיים יגידו שהם אמנם לא חשו בשום עוינות עד עכשיו, אבל אם כבר מעלים את הנושא אז רמת גן היא עיר של עיראקים פיג'מה. בתגובה יתראיין חבר סיעת "רמת גן אחת לעם אחד" למקומון "רמת גן שלי בנשמה" ויכנה את גבעתיים: "עיר של זקנים אשכנזים". תושב שכונת בורוכוב יספר לערוץ 10 על החיים הקשים בגבול, ועימותים אלימים יירשמו בין קבוצות לוקאל פטריוטיות בסביבות כיכר נוח.

בכינוס חירום שייערך במשרד ראש הממשלה יוחלט לסגור את שתי הרשויות המקומיות, ולהקים במקומן תאגיד עירוני חדש על שם רחבעם זאבי הי"ד. בתגובה אלפי מפגינים רמת גנים ימחו מול משרדי עיריית גבעתיים. כפשרה יוחלט שעיריית גבעתיים תהיה אחראית על תושבי רמת גן, ועיריית רמת גן תהיה אחראית על תושבי גבעתיים. כמו כן תוצא תקנה המחייבת הפעלת מזגן בקו 57.

2. "העיתון יעלה מאמר דעה: "רמת-גנים מפליצים באוטובוסים יותר גרועים מהנאצים שהשמידו יהודים בתאי הגזים". בתגובה עשרות אנשים שמעולם לא קראו אותו, יודיעו כי הם מבטלים את המנוי. השר יצייץ: "הנאצים בעיתון השמאל הקיצוני הארץ, מעזים להשוות ישראלים לנאצים", וניאו נאצים רבים ברחבי העולם ימחו על כך שבחיפוש פשוט בגוגל הם מקבלים המון תוצאות לא רלוונטיות.

3. ראש האופוזיציה יוציא הודעת גינוי מוטעית בה הוא קורא לכל המתלהמים להפסיק לפרסם פלוצים על נאצים ברמת גן. ממים ופוסטים שנונים ימלאו את הרשתות החברתיות, עד שמישהו יבחין שהפעם הוא בעצם צודק.