ביום רביעי נערך כנס תמיכה בבינימין נתניהו. במאמר ב-NRG נכתב כי "ראש הממשלה נכנס לגני התערוכה ויצא משם כמנצח מול כל עם ישראל."
במעריב נכתב: "כנס התמיכה בנתניהו: גם אלה שהיססו קודם, עכשיו בעדו."

אני מתרשם מקישורי יחסי הציבור והיכולת לדווח מציאות מדומה של הכותבים מטעם למען ביבי.

בשבת התקיימה ההפגנה ה-37 בכיכר בפתח תקווה. התקשורת תארה הפגנה זו כקטנה ולא משמעותית וקבעה שמספר המשתתפים היה כ-2000. יותר מאוחר, במעריב הערב בכותרת "התושבים בפ"ת עותרים לבג"ץ: אל תאפשרו את קיום ההפגנות" נכתב שבהפגנה נכחו כ-3000 מפגינים.

בכינוס התמיכה בביבי בהשקעה של כ-200 עד 300 אלף ש"ח השתתפו כ-2000 (ynet) עד 3000 (שאר העיתונים) משתתפים החייבים לביבי. הפעם תואר מספר המשתתפים כהצלחה כבירה!

תגידו לי חברי כנסת נכבדים מהליכוד, איפה אתם חיים, אתם לא מתביישים?

אם לתנועת המחאה היו 200 אלף ש"ח וכוחו השלטוני של ביבי בהפגנות השבת כנראה שהדברים היו נראים אחרת.

במה בדיוק ביבי יצא מנצח? ביכולת לפרסם דברים המגדילים את חוסר האמון בו? מה השוני בין הפגנת התמיכה ההזויה בתשלום של ביבי לתהלוכת ההפגנה לתמיכה באזריה בדרך לכלא? בסופו של יום, ישבו שניהם, כל אחד לחוד, לבד בכלא וירצו את עונשם.

כדי לצאת מנצח מול עם ישראל צריך להיות ישר, שומר חוק!
כדי להבטיח שלטון ימין בישראל צריך שחברי הכנסת מהבית היהודי לא יעברו על החוק, השר כץ לא ייחקר, ושנגד ביבי לא יהיה שפע של תיקי חקירה שאפילו חברו היועץ מנדלבליט לא יכול לסגור בטענות שווא.

כדי שביבי יבחין בין מציאות מדומה לאמיתית דרושה הפגנה גדולה בכיכר השבת. כזו שמספר משתתפיה יעלה בהרבה על 3000 איש.

הייתי ממליץ למארגני המחאה לבטל את כל ההפגנות בפריפריה ולהזמין את כל התומכים לכיכר בפתח תקווה כדי שהעם יראה את הקולות.

אני מבקש מכל מי שחושב שיש לעשות מעשה להגיע לכיכר בפתח תקווה השבת ב-20:00. אין שחרורים ופטורים! ההפגנה חשובה לתמיכה בשלטון החוק הדמוקרטי בישראל!
ברור שכל חברי הליכוד החושבים שיושר אישי, דמוקרטיה, ושלטון החוק בישראל חשובים להם מוזמנים לבוא בחולצות ליכוד כחולות בהמוניהם כפי שעשו בשבת שעברה.