תושב הדרום בשנות ה-60 לחייו נהרג היום (שבת) בתאונת מצנח רחיפה באזור הר תבור. הגבר נמצא מחוסר הכרה באזור המושב שרונה שבגליל התחתון, לאחר שיצא לדאייה בשעות הבוקר מאזור הר תבור עם קבוצת חברים. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

מבירור ראשוני עולה כי קבוצת החברים יצאה לדאייה מהר תבור, ומשלא מצאו את חברם החלו בסריקות באזור ודיווחו למוקד 100 של המשטרה. פרמדיק מד"א יוסי חלבי סיפר כי "בשטח פתוח אותר מצנח הרחיפה ובסמוך אליו שכב גבר כבן 65 מחוסר הכרה. הוא היה ללא רוח חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו."

זירת תאונת הצניחה (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

באירוע נוסף נפצע קשה צעיר בן 26 תושב ג'סר א-זרקא בעת שבילה באגם הסחנה. הצעיר טיפס על מסלעה במקום, נפל ונחבל בראשו. הוא קיבל טיפול רפואי במקום ע"י צוות מד"א והוזנק במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה. נסיבות המקרה נבדקות.

בשעות הבוקר התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על צעיר כבן 20 מחוסר הכרה בחוף הבונים. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהוא במצב קשה. נסיבות האירוע אינן ברורות. חובש רפואת חירום במד"א מתן אבוקסיס שטיפל בצעיר סיפר: "בכניסה לחוף חברנו עם רכב 4×4 של הפיקוח המקומי שהוביל אותנו לצעיר כבן 20, כשהוא בהכרה מעורפלת עם סימני מכת חום. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח והוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח כשהוא מורדם ומונשם ומצבו קשה."