השנה החדשה בפתח ואתם חושבים איך להתחיל אותה אחרת משהנה הקדמת. בדיוק בגלל הדילמה הזו, הכנו עבורכם חמישה רעיונות לדברים שישדרגו לכם את השנה החדשה. חושבים לעשות שינוי בבית? לשנות תספורת למשהו חדש ומגניב? לפגוש חברים טובים שלא ראיתם זמן רב או אולי אף לרכוש רכב חדש? המאמר הבא ימליץ לכם על מספר שדרוגים לשנה החדשה.

  1. מרהטים את הבית מחדש

זמן רב שאתם רוצים להחליף את הספה שהכלב לועס מידי יום, את שולחן הקפה הישן שהילדים הספיקו להחריב ואת המזנון הבלוי לצד פריטים נוספים בבית שחייבים שדרוג וריענון. בכדי שתרהטו מחדש את הבית על הצד הטוב ביותר, מומלץ להחליט על רהיטים מסוימים מראש – אלו שיעשו את כל ההבדל. תוכלו לרכוש ספה חדשה בצבע עז ולשדרגה עם כריות ייחודיות או לרפד את הספה הישנה ולבחור בד מיוחד אשר יאיר את כל מתחם הסלון. לצידו תוכלו לשדרג את שולחן הקפה או לאוהבי האומנות מעט שיפוץ ורסטורציה יעשו פלאים לשולחנכם עד לבלי היכר. אותו הדבר תקף לגבי הרהיטים הנוספים בבית, מחלקם תוכלו להפטר ולפנות מקום לפריט חדש או שתוכלו להשאיר את החלל פנוי ובכך ליצור אשליית מרחב בבית.

  1. תמונות, טפטים וצבע

אחרי שבחרתם את הרהיטים החדשים שיתנו אור וישדרגו את הסלון, הגיע הזמן להוסיף צבע למראה החדש. תוכלו לתלות תמונות מלאות בעומק ובצבעים תוססים אשר יעניקו נופך לחדר. אם אתם רוצים משהו שממש יעשה שינוי דרסטי תוכלו לבחור קיר מרכזי בבית ולהדביק עליו מדבקת קיר ענקי ושיקי או לבחור בטפט בגוונים חזקים אשר מיד ימשוך את תשומת הלב לאזור זה. כמו כן תוכלו להשתדרג עם מראות אשר יגדילו את חלל הבית.

  1. שנה חדשה, לוק חדש!

אין אדם שלא אוהב להתפנק לפני תחילתה של השנה החדשה. תספורת רעננה וכיפית תמיד גורמת לתחושה כיפית ומהנה במיוחד. אם השיער שלכן ארוך, תוכלו להפתיע בתספורת קצרה ומחמיאה. אם שיערן קצר, אולי שדרוג בצבע או גוונים חדשים. אם אתן מתולתלות ותמיד רציתן שיער חלק תוכלו להחליקו בהחלקה יפנית ולהתחיל את השנה החדשה חלקה מתמיד.

  1. רכב חדש – טרייד אין

רכישת רכב חדש, היא אחד הדברים המפנקים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם לפתיחת השנה החדשה. בכדי לרכוש רכב בקלות ובמהירות נמליץ לכם על עסקת טרייד אין!  באופן זה תוכלו להחליף את רכבכם הקודם ברכב חדש, ביעילות ובמהירות עם תנאי תשלום מצוינים וממגוון רב של רכבים מהם תוכלו לבחור. תוך זמן קצר תחזיקו בצרור המפתחות של רכבכם החדש. סעו לשלום ושתהיה לכם שנה טובה!

  1. מסע שופינג בחו"ל

אין כמו להתחיל את פתיחת השנה הבאה עלינו לטובה במלתחה ססגונית וחדשה. תוכלו לשדרג את החוויה הנפלאה הזו עם גיחה קצרה לחו"ל, בה תמצאו את מיטב המעצבים והבגדים המחירים זולים יותר מבארץ. השנה הזו תוכלו להפתיע את המשפחה והחברים בחגים – בסטייל חדש לחלוטין!