גם כוכבות העל הידועות בחוש הסטייל המדהים שלהן נופלות לעיתים למלכודת של "רציתי להיראות מיוחדת" ומגיעות לטקס חשוב עם תסרוקת שנראית כמו קן ציפורים מבולגן על הראש. ואם הן, שיש להן כל כך הרבה כסף ויועצי תדמית יכולות ליפול כך, מה אנחנו נגיד? ואיך נימנע מקטסטרופה דומה? תתפלאי, אבל יש דרך.

הדרך הראשונה היא הפשוטה והזמינה מכולן: תסתכלי במראה!

יש לך מראה מולך? תשמשי בה. ומעבר לכך, תאמיני למה שהיא מספרת לך. אם ישבת עכשיו שעות אצל מעצב השיער הכי מפורסם בארץ, אבל את מסתכלת במראה ורואה שצמח לך על הראש מגדל בבל של ציפורים מטורפות ואת מזכירה באופן חשוד את הדוד השיכור שלך שנהג לחבוש כובעים משוגעים, תאמיני שאת לא נראית טוב. אל תקשיבי לאנשים אחרים. ברור, כולם יגידו לך שזה מהמם, שזה עושה לך אישיות של כוכבת קולנוע זוהרת. שאת תהיי הכי זוהרת ובולטת באירוע, שזה מיוחד! ברור שזה מיוחד. אף אשה נורמלית לא תעז להגיע עם הדבר הזה על הראש, אז אין ספק שאת תבלטי מבין כולן. אין ספק שמעצב השיער יצירתי ומוכשר, ויש לו חלומות. זה לא חייב להיות על הראש שלך – תרתי משמע.

למה בעצם שתהיי תלויה באחרים?

את יכולה לעשות את הדבר ההגיוני ולעבור  , שיעניק לך כלים להתמודד בעצמך עם השיער שלך. זה גם ימנע ממך את הצורך לרוץ למעצב השיער שלך בכל הזדמנות, כי תוכלי לסדר לעצמך את השיער לבד, וגם ייתן לך שליטה מלאה על כל מה שקורה לך על הראש. ואת הרי יודעת שאת אוהבת שליטה. תחשבי שיש לך אפשרות להגיע בכל בוקר לעבודה או ללימודים בתסרוקת מדהימה אחרת, שאת עשית לעצמך. מעבר לכך, קורס עיצוב שיער גם יעניק לך את האפשרות לעזור לבחורות אחרות, חברות ובנות משפחה, לפני כל אירוע חשוב או אפילו סתם כי בא לך לעזור להן להיראות יפה. ואם תרצי לקחת על זה כסף, אולי תפתחי לעצמך אפיק פרנסה חדש, עיקרי או צדדי.