מגפת הקורונה שינתה את השגרה של כולנו, ובאופן משמעותי. מצד שני החיים אף פעם לא נעצרים לגמרי, וגם כשישנן מגבלות משמעותיות על התנועה, עדיין יש מצבים שבהם נדרשים שירותי הובלות. עם הובלות 100 אתם בידיים טובות ומקצועיות – כך שהמעבר, בתקופה הכל כך רגישה, יושלם בהצלחה ובבטחה.

זמינות גבוהה ואמינות ללא פשרות

גם בתקופת הקורונה הדגש החשוב ביותר כשמחפשים מובילים הוא אמינות. למרבה הצער זהו תחום שאין בו כמעט פיקוח ורגולציה, ולכן יש לא מעט חאפרים – ובימים של אי ודאות משמעותית, הדבר האחרון שאתם זקוקים לו הוא עוד מתח מיותר בגלל חאפר שלא הגיע במועד שקבעתם.

עוד מרכיב שיש לו חשיבות בכל יום ובמיוחד בימים הנוכחיים הוא זמינות גבוהה. כל עוד המשבר הבריאותי לא מאחורינו, ועושה רושם שיעברו עוד חודשים רבים עד שהנגיף ייעלם לגמרי, כדאי כמובן למצוא חברת הובלות מקצועית שזמינה בדיוק במועד האופטימלי מבחינתכם כך שלא תצטרכו להתפשר על היום והשעה.

הזמנה מהירה ונוחה

עם הובלות 100 גם התיאום קל ומהיר: בחרו אזור בו תוכלו להזמין מוביל, ציינו את סוג ההובלה שאתם זקוקים לו (הובלה של דירת חדר, דירה של 2 חדרים, 3 חדרים וכך הלאה, פריטים בודדים, הובלת עסק וכו') ואת התאריך הרצוי, אם יש הערות מיוחדות תוכלו להוסיף גם אותן – ומיד תקבלו הצעת מחיר מותאמת ספציפית עבורכם.

בדרך זו אתם לא מבזבזים זמן יקר, ובנוסף יודעים שההצעה שקיבלתם רצינית ואמינה (בניגוד למצבים שבהם תוך כדי ההובלה הצוות "פתאום" מגלה שהשירות מורכב יותר ולכן "חייב" להתייקר).

איך לשמור על בטיחות מרבית גם בימי הקורונה?

כשמבצעים הובלה בתקופה הנוכחית, מעבר לצורך במקצועיות נדרשת גם הקפדה מלאה על כל הכללים שקבע משרד הבריאות. בפרט כך הדבר כשמדובר על הובלות בירושלים והסביבה, אזור שכידוע רמת התחלואה בו, לפחות בחלק מהשכונות, יחסית גבוהה בהשוואה למקומות אחרים בארץ.

הצוות שיגיע אליכם יקפיד גם על שימוש במסכות פנים, כדי למנוע הדבקה עקב נתזים, וגם על כפפות שמונעות הדבקה עקב נגיפים שנשארים על משטחים כאלה ואחרים. כמו כן תוך כדי עבודה כל המובילים ישמרו על מרחק ביטחון מכם ומכל בני הבית של לפחות שני מטר.

אילו הובלות מתבצעות תחת המגבלות הקיימות?

סוג אחד של הובלות שיוצאות לפועל גם במציאות המורכבת שנוצרה לאחר התפשטות הקורונה בעולם הוא העברת תכולת דירה – בין אם לבית אחר ובין אם לאחסון עקב צורך לפנות דירה שכורה למשל. עוד אופציה קיימת היא שירות הובלות קטנות בירושלים והסביבה – כדי שתוכלו לשנע מכשיר חשמל או רהיט מדירה לדירה בהתאם לצורך, וגם על-מנת שתוכלו לממש הזדמנויות בשוק היד-2 הפעיל למדי גם בימים אלה. עבור עסקים שזקוקים לשינוע ציוד או סחורה בגלל השינויים באופי הפעילות מוצעות הובלות עסקיות במחירים מיוחדים מתוך התחשבות במצב המורכב.