מהן הסדרות האיכותיות והפופולריות שאסור לכם לפספס בשנת 2020? ובכן, אם אהבתם את הסדרה "שובר שורות" כדאי לכם לצפות עכשיו בסדרת הפרקוויל "סמוך על סול", ובנוסף יש סדרות רבות נוספות שחובה עליכם לראות, לדוגמה העונה החדשה של "פאודה" עליה כולם מדברים כל הזמן, העונה החדשה של "פחמן משודרג" וכמובן סדרות כמו "ווסטוורלד" ו"תרגיע".

אם אתם מחפשים סדרות מומלצות שאסור לכם לפספס ב-2020, הכנו עבורכם רשימה עדכנית של הסדרות המובילות שלבטח תתמכרו אליהן בקלות.

סמוך על סול

"סמוך על סול" היא סדרת דרמה אמריקאית המהווה ספין אוף לסדרת האם הפופולרית "שובר שורות". בסדרה הבת העלילה מתמקדת בדמותו של עורך הדין הנכלולי והמניפולטיבי, סול גודמן. עורך הדין מאלבקרקי שבניו מקסיקו החל את חייו כעבריין הונאות פשוט ולאחר הכשרתו לעריכת דין הוא מפתח את הקריירה שלו במערכת המשפט בדרכים מעט עקלקלות.

לסדרה "סמוך על סול" יש חמש עונות, השידור הראשון של העונה החדשה רק החל, לכן אם טרם ראיתם את העונות הקודמות תוכלו לתכנן בינג' ממכר בסוף השבוע הקרוב כדי להשלים פערים וליהנות מסדרה איכותית ומקורית.

הקנוניה נגד אמריקה

"הקנוניה נגד אמריקה" היא מיני סדרה אמריקאית של היוצרים דייוויד סיימון ואד ברנס, הסדרה מבוססת על ספרו של פיליפ רות בעל אותו שם. הסדרה החדשה מבית HBO תתחיל ממש בקרוב, הפרק הראשון צפוי להיות משודר בבכורה עולמית ב-16 במרץ 2020.

הסדרה המומלצת משקפת היסטוריה אמריקאית אלטרנטיבית בה צ'ארלס לינדברג האנטישמי נבחר לנשיאות. לינגברג היה טייס קרב וקצין בחיל האוויר האמריקני שהתפרסם בטיסת הסולו הטרנס אטלנטית הראשונה בהיסטוריה. העלילה מסופרת דרך עיני משפחה יהודית המתגוררת בניו ג'רזי.

פאודה

הסדרה "פאודה", בערבית כאוס, עוקבת אחר העלילות של צוות מסתערבים, בראש הצוות עומד דורון קביליו (השחקן, היוצר והכותב ליאור רז). הסדרה זכתה עד כה לפרסים רבים, בדצמבר 2019 "פאודה" נבחרה במקום ה-8 בדירוג הסדרות הזרות הטובות ביותר בעשור האחרון, הסדרה המומלצת נרכשה על ידי נטפליקס והעונה השלישית משודרת בימים אלו.

בעונה השלישית צוות המסתערבים מגויס למשימה מורכבת, הפעם עליו לפגוע בתשתיות של החמאס בגדה ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועת עזה.

ווסטוורלד

לסדרה המומלצת והאיכותית מבית HBO יש שתי עונות, אם טרם צפיתם ב"ווסטוורלד" כדאי לכם לעשות זאת בקרוב. סדרת המתח והמדע הבדיוני מבוססת על הסרט "ווסטוורלד" משנת 1973 של היוצר מייקל קרייטון. העלילה מתקיימת בפארק שעשועים ומשלבת עולם טכנולוגי עתידני עם הרוח והתרבות של המערב הפרוע.

תרגיע

סדרה קומית מומלצת ומוערכת המבטיחה לכם הרבה רגעים ומצבים מצחיקים. לסדרה "תרגיע" יש 10 עונות, זו קומדיית מצבים איכותית המבוססת על חייו של לארי דייוויד (יוצר וכותב הסדרה "סיינפלד" יחד עם ג'רי סיינפלד).

פחמן משודרג

סדרת המדע הבדיוני "פחמן משודרג" מתרחשת בעתיד ולאור הצלחת העונה הראשונה החליטו בנטפליקס להזמין עונה נוספת, ושידורי העונה השנייה החלו לאחרונה. הסדרה מבוססת על הרומן של הסופר ריצ'רד ק. מורגן, זו סדרה מומלצת לכל חובבי הז'אנר.