בריכת אינטקס

הקיץ הולך ומתקרב אלינו בצעדי ענק. כבר עכשיו ניתן להרגיש איך מזג האוויר משתנה, בין הימים בהם קצת מעט יותר גשום או מעונן אפשר לראות ימים בהם השמש נמצאת גבוה בשמיים, והאווירה מתחילה להרגיש כמו תחילתו של האביב.

בעונת האביב מזג האוויר הוא הנוח ביותר כל השנה. מעט קריר כדי לשבור את החום והלחות, אך במהלך כל היום נהנים משמש נעימה וממזג אוויר נוח ונעים. העונה בה כל מזג האוויר הופך להיות חמים ונוח היא בעונת הקיץ, ניתן לומר כי זוהי העונה שכולם מחכים לה בכיליון עיניים.

הקיץ היא העונה בה כולם יוצאים מהבתים כדי לבלות, לטייל וליהנות עם המשפחה. כבר בעיצומה של עונת האביב ניתן לראות איך ישראלים רבים גודשים אתרי תיירות שונים בארץ, פארקים וכמובן את חוף הים.

הפתרון המושלם לעונת הקיץ

העונה הטובה והכיפית ביותר לבלות בחוף הים היא הקיץ. באביב עדיין מעט קריר, כך שזה משפיע על טמפרטורת המים וברוב שעות היום המים עדיין קרים מדי כדי להיכנס לשחות בהם. בקיץ טמפרטורת המים מושלמת, וניתן ליהנות מהמים הקרירים והמרעננים במהלך היום, ואפילו בשעות הערב.

החיסרון בחוף הים הוא הצפיפות הגדולה שיש במהלך עונת הקיץ, הרי כולם רוצים ליהנות משכשוך במים הקרים. בימים של סוף השבוע העומס והצפיפות היא הגדולה ביותר, ולכן ברוב הפעמים נעדיף לא ללכת לים בגלל העומס.

אבל העומס בים לא צריך להדאיג כלל את מי שיש לו בריכה בחצר הבית. כיום כמעט כל אחד יכול לרכוש לעצמו בריכה משפחתית כיפית ומפנקת שתהיה בחצר הבית, יש מגוון כל כך גדול של בריכות מסוגים שונים שכל מה שנותר לעשות הוא רק לבחור.

סוגי בריכות

  • בריכות עמודים – הבריכות הנפוצות ביותר ברוב הבתים בארץ. בריכת אינטקס היא בריכה איכותית וחזקה במיוחד, היא קלה להרכבה ומגיעה עם מגוון חלקים ואביזרים בנוסף. לרוב יריעת הבריכה מסוג זה עשויה משלוש שכבות שונות לצורך שמירה על הבטיחות, עמידות וגמישות הבריכה. בנוסף לכך, החומר ממנו הבריכה עשויה עמידה בפני קרינת השמש UV. ניתן להשיג בריכות מהסוג הזה בצורת עיגול או מלבן לפי בחירה, והתאמה לגודל החצר בבית.
  • בריכות מתנפחות – סוג נוסף של בריכות ביתיות של חברת אינטקס שגם הן פופולריות במיוחד. בריכות אלו קלות במיוחד להתקנה ומילוי, מכיוון שמדובר בבריכות מתנפחות כל מה שצריך זה לפרוס את יריעת הבריכה על משטח קשיח ויציב ללא עצמים בולטים ואבנים, לנפח את הבריכה בעזרת מכשיר ניפוח מיוחד ולמלא את הבריכה במים. בריכה זו היא הזולה ביותר ומושלמת למי שמעוניין להזיל עלויות.
  • בריכות בטון – זוהי הבריכה היקרה ביותר, אך גם העמידה ביותר שיש. מדובר על בריכה שנמצאת מתחת לפני השטח, והיא נעשית על ידי חומרים עמידים וקשיחים כמו ברזל ומלט. כל הבריכה מרוצפת בקרמיקה לרוב, לצורך קבלת חוזק ועמידות. מדובר בבריכה לכל החיים.
  • בריכות מתועשות – מדובר בבריכות שגם הן נמצאות מתחת לפני השטח. הן עשויות לרוב מקירות בכל ארבעת הדפנות, וזוהי בעצם הצורה של הבריכה – אם מלבנית או עגולה או בכל צורה אחרת שנבחרת. רצפת הבריכה עשויה בטון ומעליה מניחים בד מיוחד לציפוי הבריכה, ומעליו מניחים ציפוי נוסף עשוי ויניל. ניתן לבנות בריכות מסוג זה באופן מהיר יחסית ובעלות נמוכה בהשוואה לבריכות בטון.

 

איזה סוג בריכה עדיף

ישנם סוגים שונים של בריכות העשויים מחומרים כאלו ואחרים. בשורה התחתונה כל הבריכות משרתות את אותה המטרה, השאלה היחידה היא מהו התקציב של כל אחד לרכישת הבריכה שתוצב בחצר ביתו. ועל פי אותו תקציב ניתן לבחור את הבריכה המתאימה ביותר.