מים הם מקור החיים, אבל אף אחד לא רוצה לגלות רטיבות בקירות הבית או בתקרת העסק. חדירה של מים אל המקומות שבהם אנחנו גרים ועובדים עלולה לגרום לעובש, וכדאי לדעת שעובש הוא לא "רק" פגם אסתטי אלא גם מפגע תברואתי חמור. הנזק עקב איטום לקוי עלול להיות סיכון מוגבר למחלות של דרכי הנשימה ואפילו לסוגים שונים של סרטן – ולכן מומלץ בחום לוודא שכל פעולת איטום מתבצעת על-ידי מומחים אמיתיים.

בזכות הניסיון

עבודות איטום – של גגות, מרפסות, קירות ועוד מקומות – מחייבות ניסיון רב. למעשה בלי ניסיון הסיכוי שהאיטום יהיה מושלם אינו גבוה. רק מי שהשלים בהצלחה עבודות איטום במגוון רחב של מבנים, ונתקל בשלל בעיות ואתגרים, יודע לזהות מיד את נקודות התורפה בכל תקרה, קיר ורצפה. בנוסף, אחרי שעובדים שנים רבות בתחום מסוים, וכמובן מקפידים להתעדכן כל העת, מכירים היטב את כל הפתרונות האפשריים – ויודעים איזה מהם הוא האופציה הנכונה ביותר בכל סיטואציה.

אנשי המקצוע שמאחורי אתר הראשון באיטום עוסקים בתחום זה כבר יותר מ-15 שנים, ובהתאם יש להם ידע רחב היקף לגבי איטום גג מכל סוג שהוא, איטום מבנים, מרתפים, מרפסות, בריכות ועוד.

בזכות השימוש בחומרים הטובים ביותר

מפתח נוסף לבחירה נכונה של קבלן איטום הוא החומרים שבהם הוא משתמש. אם למשל הבחירה היא זיפות גגות, כדאי שהזפת תהיה איכותית במיוחד, ובמקרים שבהם מועדפות יריעות ביטומניות לצורך איטום הגג חובה לוודא שמדובר ביריעות עמידות לשמש, בעובי המתאים ולפעמים גם בעיצוב מרשים. גם חומרי העזר – למשל פריימר ביטומני, מסטיק וכו' – חייבים להיות מתוצרת של חברה מוכרת ואמינה, כדי שהפיתרון שנבחר יספק איטום מיטבי לאורך שנים רבות.

כמובן שלצורך ביצוע פרויקטים מיוחדים יש חשיבות רבה במיוחד לבקיאות מקצועית ולבחירת האופציות המתקדמות ביותר. לדוגמה איטום בריכה יתבצע באופן מושלם עם היפרדסמו 2WK של פולידן טכנולוגיות בע"מ או עם ביטומסיל גמיש של ביטום בע"מ.

בזכות הזמינות הגבוהה

היערכות נכונה והקפדה על עבודה מקצועית עם החומרים הטובים ביותר מונעת מצבים לא נעימים שבהם פתאום אתם מגלים חדירה של מים מהגג, מהתקרה, מאחד מקירות הבית או העסק או מכל מקום אחר. מצד שני לא תמיד יש לכל אחד שליטה מלאה על העבודות שכבר בוצעו אצלו, וכשמתחילים לחלחל מים לתוך דירה, משרד, מפעל וכו', נדרש פתרון מידי.

עם הראשון באיטום תוכלו למצוא איש מקצוע בזמינות גבוהה מאוד לכל מטרה שהיא: איטום גג רעפים, איטום בריכת בטון, איטום קירות גבס, איטום מרפסת, איטום מקלחת ועוד. היכולת לספק שירות מידי, גם בסופי שבוע וחגים, רלוונטית לכל האזורים בארץ.

בזכות האחריות על איטום גגות, מרפסות וכל מקום אחר

אחריות מלאה על כל עבודה היא אחת האינדיקציות הטובות ביותר שיש לאיכות העבודה. אנשי המקצוע שיגיעו אליכם מאתר הראשון באיטום מבטיחים לכם ראש שקט באמת בזכות אחריות נרחבת. משך האחריות תלוי בשירות הספציפי, כשלמשל איטום גגות עם יריעות ביטומניות מחזיק מעמד זמן רב יותר בהשוואה לזיפות הגג. אתם בכל מקרה תיהנו משנים ארוכות שבהן לא תהיה שום חדירה לא רצויה של מים אל הבית או העסק.

בזכות המחירים הנוחים

איטום גגות מקצועי לא חייב להיות שירות יקר מאוד. היעילות שבה מתבצעת כל עבודת איטום עם המומחים של הראשון באיטום מאפשרת להם לספק גם אחריות מלאה על כל פרויקט וגם הצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית. כשמשקללים גם את התועלת הגבוהה וגם את העלות הנמוכה, התוצאה היא שביעות רצון מרבית, גם בהיבט הכלכלי וכמובן בזכות השקט הנפשי.