דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום חמישי ט"ו באייר תשפ"ד 23.05.24
30.4°תל אביב
  • 30.6°ירושלים
  • 30.4°תל אביב
  • 27.1°חיפה
  • 30.0°אשדוד
  • 35.7°באר שבע
  • 40.5°אילת
  • 35.7°טבריה
  • 27.8°צפת
  • 32.5°לוד
  • IMS הנתונים באדיבות השירות המטאורולוגי הישראלי
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
תוכן מקודם

אחזקת הבית / איך לבחור אינסטלטור מקצועי

קרדיט תמונה canva
קרדיט תמונה canva

מאת איציק שי דגן

אם אתם מזהים סימני רטיבות על קירות הבית שלכם, אם יש סימני עובש על הקירות או טפטוף מאחד הקירות, חשוב מאוד שתדעו שכנראה יש לכם נזילה כלשהי או פיצוץ בצנרת שיכול להסב נזק משמעותי למבנה אם לא תטפלו במקור הנזילה בהקדם.

לא מעט אנשים בטוחים כי כאשר מתגלה נזילה כלשהי בביתם הם ככל הנראה ידרשו לעבור תהליך של הרס קירות או הרמת מרצפות בביתם על מנת לגלות את מקור הנזילה, אך כדאי מאוד לדעת, שהמציאות הטכנולוגית המתקדמת מאפשרת כיום לאתר מקור נזילה בצורה יעילה וממוקדת על ידי שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מבלי להסב הרס כלשהו למבנה.

כמובן שאם יש לכם רטיבות כלשהי במבנה, חשוב מאוד לבחור באנשי מקצוע שיודעים כיצד לאתר נזילות בצורה מתקדמת ומקצועית.

יח"צ איציק דגן
יח"צ איציק דגן

 

כיצד מאתרים נזילה כיום?

כאמור, אנו חיים במציאות טכנולוגית מתקדמת אשר נותנת את אותותיה בכל רבדי החיים. גם בתחום האינסטלציה ניתן למצוא כיום מגוון אמצעים טכנולוגיים משוכללים לצורך ביצוע עבודות בצורה יעילה, קלה ומהירה יותר לרבות איתור נזילות.

כיום לצורך איתור נזילות ניתן להשתמש בכלים מתקדמים כגון: מצלמת אינפרא אדום אשר מזהה הבדלי טמפרטורה על משטחים שונים ומציגה תמונה המעידה על הטמפרטורות השונות באמצעים צבעים שונים. בהתאם לאזורים שבהם הטמפרטורה נמוכה יותר ניתן להסיק כי קיימת הנזילה ובהתאם לכך, לטפל באופן ממוקד באזור.

שיטה שניה היא לאתר נזילה באמצעות החדרת גז ידידותי לצנרת, כאשר ישנו חיישן מיוחד שמזהה ריח של גז. כאשר הוא מעיד על זיהוי ריח גז במיקום כלשהו ניתן להסיק כי הנזילה קיימת באותו מיקום ולטפל בה באופן נקודתי.

ניתן כיום למצוא גם מצלמות סיב אופטי קטנות במיוחד שניתן להחדיר לתוך הצנרת בכדי לצלם את פנים הצנרת ולוודא היכן ממוקם פיצוץ או נזילה.

מכל האמצעים הללו, אינסטלטור מקצועי ידע כיצד לבחור את האמצעי המתאים והיעיל ביותר לצורך איתור נזילה בכל צנרת באשר היא. לכן, יש לבחור באינסטלטור מומחה בתחום.

יח"צ איציק דגן
יח"צ איציק דגן

כיצד תבחרו אינסטלטור עבור איתור נזילות?

תתפלאו בוודאי לגלות שלמרות האמצעים המשוכללים המוצעים כיום לצורך איתור נזילות, ישנם עדיין הרבה אינסטלטורים אשר מציעים תהליך איתור נזילות בשיטה הישנה שמסבה נזק למבנה ועל כן, חשוב מאוד לוודא דבר ראשון טרם בוחרים באינסטלטור כי הוא משתמש באמצעים מתקדמים ויודע כיצד להסביר איך להשתמש בהם. תוכלו לצפות בעמוד היוטיוב של איציק שי דגן ולראות במה מדובר. לצפייה בעמוד היוטיוב של איציק שי דגן.

דבר שני שעליכם לבדוק הוא האמינות של איש המקצוע. חשוב לבחור באיש מקצוע אשר ידוע כי הוא דורש מחירים הוגנים תמורת שירותיו ומבצע את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

כמו כן, עליכם לבדוק האם לאיש המקצוע יש מוניטין והמלצות מלקוחות רבים. תוכלו לבחון בעמוד הפייסבוק של איציק דגן את מה שלקוחות מספרים עליו. לכניסה לעמוד הפייסבוק של איציק שי דגן

מעבר לכך, כדאי מאוד לוודא שאיש המקצוע מנוסה, עוסק לא מעט שנים בתחום ויודע כיצד להשתמש באמצעים השונים המשוכללים והמתקדמים לצורך איתור נזילות וזאת בכדי שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

אם אתם מחפשים את איש המקצוע הטוב ביותר עבור איתור נזילות, כדאי שתכירו את איציק שי דגן, הידוע כאינסטלטור הטוב ביותר עבור איתור נזילות בשיטות מתקדמות וטיפול נקודתי במקור הנזילה בהתאם לאיתור המקור.

אינסטלטור 24 שעות
https://thermoshay.co.il/אינסטלטור-24-שעות

 

דבר היום כל בוקר אצלך במייל
על ידי התחברות אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר
פעמון

כל העדכונים בזמן אמת

הירשמו לקבלת פושים מאתר החדשות ״דבר״

נרשמת!