דבר ראשון
הפגנה בתל אביב במחאה על ניצול נשים על ידי צרכני זנות וסרסורים (צילום: דבר ראשון).
דעות
הילד של כולנו

מתי צריכת מין פותחת מהדורת חדשות? | דעה.

צריכת מין פותחת את מהדורת החדשות כשהיא כלי ניגוח פוליטי במישהו. אף לא אות אחת של גינוי יצאה ממקלדת הדוברות של לשכת ראש הממשלה כנגד צריכת מין, של כל אדם באשר הוא אדם, קל וחומר כשאתה בנו של העומד בראשה של מדינת ישראל

עדכון אחרון: 09.01.2018, 7:44

צרכני מין אובססיבים עם יותר מידי כסף וזמן פנוי, שהם לא בניו של ראש הממשלה, לא חסר, רק שהם לא מעניינים אף אחד. הם לא יפתחו את מהדורת החדשות של כל הערוצים.

צרכני מין שמשאירים אלפי שקלים מידי שבוע, אולי כמה פעמים בשבוע יש כמו ערמות. די להסתכל על התורים המשתרכים מידי ערב מול שלל מועדוני החשפנות הגדולים ולראות אותם, אחד אחד, עומדים בתור עם המזומנים בכיסים, מפרקים אלפי שקלים בערב על דרינקים, לאפ דאנסים ו"הרפיות", בין אם יש להם כסף ובין אם לא – אם הם לא בנים של טייקון מקורב פוליטית, למה שיהיה לנו אכפת מה הם עושים עם המיליונים שאבא שלהם מרוויח?

את העובדה שהם יוצאים שתויים מהמועדונים שהכניסה אליהם תמיד כוללת משקה ראשון חינם ומחפשים את מי להעמיס הלאה, אנחנו נוטים להדחיק. סיכם את זה יפה ארז אפרתי, שטען "למוצפות מינית" עת יצא ממועדון חשפנות ותקף מינית את הראשונה שנקרתה בדרכו. הוא שילם, בכסף ובשנים שישב בכלא, ואפילו הביע חרטה על שתקף מינית, את זו שבחניון לא את זו שבמועדון. שם, ב"מועדון" זה היה נראה לו ולנו לגיטימי.

חיילים, קצינים, ואפילו מפקדים בכירים, שמשרתים בצבא ההגנה על ישראל מחד אבל מחריבים אותה מנגד כשהם צורכים מין גם לא חסר, פשוט צ'ייני היה מפורסם ובלי מזל יותר מאחרים להתפס על חם. הקריירה שלו לא נעצרה אחרי, אפשר לראות אותו עדיין מגיח ומפרשן ומתראיין, חובב מצלמות והמצלמות, משום מה, עדיין מחבבות אותו. אותו דבר לגבי זמרים ושאר מפורסמים, פוליטיקאים ושופטים, זה לא שהם צורכים מין יותר מהשאר, צריכת מין לא מדלגת על שום חוג חברתי, מעמד סוציו אקונומי, עדה, חברה מגזר או תרבות. החוק לגבי כולם הוא אותו חוק, אם אתה לא מפורסם, או בן של מפורסם, או אבא של מפורסם, או נשוי למפורסמת, לא ישמעו עלייך. כי צריכת מין לבדה, של מי שאינו מפורסם, עדיין לא פותחת שום מהדורת חדשות.

צריכת מין פותחת את מהדורת החדשות כשהיא כלי ניגוח פוליטי במישהו. לכל היותר עסוקים המוקלטים בשאלת החוקיות של ההקלטה, כשאף לא אות אחת של גינוי יצאה ממקלדת הדוברות של לשכת ראש הממשלה כנגד צריכת מין, של כל אדם באשר הוא אדם, קל וחומר כשאתה בנו של העומד בראשה של מדינת ישראל.

במקום זה, הפך הדיון הציבורי לשאלה בדבר הטרחתו של המאבטח בערב שישי ממועדון למועדון, על העובדה שהכל ממומן מכספי ציבור והאם היה או לא היה קשר למתווה הגז.

כל השאלות האלו רק מסיתות את הדיון מהעיקר, ומשרישות עוד יותר לעומק את המסר שצריכת מין היא לגיטימית – כל עוד אתה עושה זאת בצנעה, אם אף אחד לא מצלם ולא מקליט אותך למרות שאתה מפורסם, ואם אתה משלם מכיסך הפרטי ולא מהקופה הציבורית.

זו הזדמנות לתבוע גינוי אמיתי של צריכת מין והזדמנות מצוינת גם לנו, לא רק לראש הממשלה, לעשות בדק בית לגבי הרגלי צריכת המין של הקרובים לנו. הילדים שלנו, האחים שלנו, האבות והבני דודים שלנו, זה הזמן לבדוק ממה הם מזועזעים באמת – מהרגלי צריכת המין של יאיר נתניהו וחבריו הטובים, או מזה שהם שילמו עליו, באופן כזה או אחר, ולא נהנו גם. זה חתיכת הבדל.


הכותבת בת 40 וחיה בדרום תל אביב. היא ראש תחום קצה ונערות בעמותת עלם לנוער במצבי סיכון, חברה קבועה בוועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות, בוועדה לזכויות הילד ובוועדת המשנה לצעירים וצעירות חסרי בית וחברת בוועד המנהל של מכון תודעה. הובילה מאבקים ציבוריים להשמעת קולן של נפגעות ונפגעי אלימות מינית, פיזית, רגשית וכלכלית. 

נושאים קשורים:  דעות, חשפנות, זנות, בארץ, יאיר נתניהו, זנאים
תגובות
×