הכירו את סברינה ווניאקו סימאדר, גולשת סקי אלפיני מקצועית אשר זכתה להיות האישה הראשונה שמייצגת את את קניה באולימיפיאדת החורף. סימדאר בת ה-19, נולדה בקניה ועברה בגיל שלוש לחיות באוסטריה, שם בזכות אביה החורג הכירה את ענף הסקי.

מבחינתה זהו חלום שהתגשם, סימדאר היא האישה הראשונה והשנייה בסך הכל שתייצג את מדינת קנייה אחרי פיליפ בוייט שהשתתף בשלוש אולימפיאדות שונות. היא החלה לגלוש בגיל צעיר בתמיכתו של ג'וסף אביה החורג שהיה לו ציוד לגלישת סקי ועבד כמפעיל מעלית באתר גלישה, הוא היה זה שלימד אותה כל מה שהיה עליה לדעת. מהר מאוד זיהה האב את התשוקה של בתו לשלג ולענף ויחד איתו זיהו את הפוטנציאל גם אנשי מקצוע שהתלהבו מהמהירות ומהטכניקה של הגולשת הצעירה אשר החלה להתחרות כבר בגיל 5.

בליווי המאמן כריסטיאן רייף, השתתפה גולשת הסקי האלפיני הקנייתית הראשונה בתחרות הבכורה ב-2016 במסגרת אולמפיאדת הנוער, שם השיגה את קריטריון המינימום להשתתפות באולימפיאדה הנוכחית בדרום קוריאה. בסקי האלפיני יש ארבעה סוגי תחרויות: סלאלום, סלאלום ענק, סלאלום סופר ענק (סופר ג'י והמדרון התלול (דאון היל) סימאדר מתמקצעת בסופר ג'י ובסלאלום.

המטרה הבאה של סימדאר השאפתנית היא לסמן עוד וי בטבלת ההישגים שלה ולסיים בתקווה בין ה-20 המקומות הראשונים בתחרות. מבחינתה המראה החיצוני שלה הוא לא סיפור ואין ליצור מכך עניין, אך מבחינת החברה מספרת סברינה בראיון ל'בי.בי.סי' שהיותה שונה מרוב המשתתפות בענף תמיד יצר התפלאות וגם רצון לבחון אותה, להיות האדם השחור היחידי בכיתה היה דבר שיצר אצלה מוטיבציה להצליח יותר ולהוכיח יותר.

על אף שחיה את רוב שנות חייה באוסטריה וביקורה האחרון בקניה היה לפני חמש שנים היה לה ברור באותו היום בו החליטה להיות מקצוענית, שהיא מעוניינת לייצג את מדינת הולדתה שלה ושל אמא שלה, קניה, ולעורר כך עניין במדינה בה הקשר בינה ובין שלג הוא מקרי בהחלט.