שוב נפל פועל אל מותו. היום (חמישי) בשעה 14:20 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן על פועל שנפל מגובה במפעל בעמק הירדן, סמוך לצומת צמח. הפועל, בן 30, נהרג במקום ומותו נקבע על ידי גורמים רפואיים שהגיעו למקום. 'צמח תערובות' המפעל בו נהרג הפועל מסרו: "הנהלת המפעל משתתפת בצער המשפחה. האירוע התרחש בשטח המצוי באחריות המבצעים ובפיקוח הגורמים הרלוונטים". במפעל לא ציינו מי הם גורמי הביצוע שהיו אחראים לאתר התאונה.

הפועל נפל מפיגום כשעסק בשיפוץ ארובה במפעל. משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות התאונה בשיתוף חוקר תאונות עבודה של משרד העבודה והרווחה.

הרוגי תאונות בניין קטלניות באתרי הבנייה והתשתיות בשנת 2018 (נתונים: הקבוצה למאבק בתאונות בנין | גרפיקה: אידאה).

רק ביום שלישי השבוע, נהרג האני נאג'ר, בן ה-40, באתר בנייה בטמרה. נאג'ר, במקור מעזה שמתגורר לאחרונה בג'נין, נפל מגובה של שתי קומות, אחרי שהפיגום עליו עמד קרס.

ביום ראשון השבוע, נהרגה נטע רוטמן, בת 52, לאחר שחלק ממנוף שפעל באתר בנייה סמוך למקום בו חנתה, נפל על רכבה. רוטמן היתה פעילה מרכזית בהתארגנויות אזרחיות למען נגישות של אנשים עם מוגבלויות, ומותה הכה בתדהמה את שותפיה למפעל. "נטע הינה אדם עם מוגבלות שמעולם לא נתנה למגבלה לעצור אותה וחייה בשילוב תוך דוגמא אישית", כתבו חבריה לעמותת 'נגישות ישראל' בדף הפייסבוק.