מעצרו של רונן ביטי (48), החשוד בביצוע מספר עבירות מין בקטינות, הוארך אתמול (א') בארבעה ימים נוספים. ביטי, אביה של כוכבת הנוער עדי ביטי, ומנהלה האישי, נעצר לפני קרוב לשבועיים בחשד לביצוע מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 16, מעשה מגונה בנסיבות מחמירות, ניסיון לבעילת קטינה, ובנוסף – איומים ושיבוש מהלכי משפט.

אתמול, הובא לבית משפט השלום בראשון לציון, שם המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו להמשך חקירתו. על שמו של ביטי הושם צו איסור פרסום עד ליום שלישי האחרון, דבר שהוביל לשמועות ובלבול בנוגע לזהותו של "אביה של כוכבת הנוער" החשוד במעשים.

אביה של ביטי תפקד גם כמנהלה האישי מאז תחילת הקריירה שלה, וניהל את קבוצת המעריצות שלה, רבות מהן קטינות. עם פרסום שמו של אביה, פרסמה עדי ביטי בת ה-16 מכתב בכתב ידה בחשבון האינסטגרם שלה, שם כתבה: "חשוב לי לומר כי לא השתתפתי ולא הייתי חברה או מנהלת באף קבוצת וואטסאפ הקשורה לחקירת אבא שלי והדברים יתבהרו בקרוב. אינני יודעת אילו תכנים או מסרים, אם בכלל, הועברו בקבוצה זו. אני סומכת על המשטרה שתעשה עבודתה נאמנה, ואולם, אין לי צורך באיסור פרסום שמי, שכן לא אני נאשמת או חשודה בעבירה כלשהי".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

A post shared by Adi Bity (@adi_bity) on