נבחרת הנשים בכדור שער ממשיכה לספק הישגים מרשימים. אמש (א') זכתה הנבחרת במדליית הזהב בטורניר בינלאומי בליטא כשניצחה בגמר את נבחרת רוסיה בתוצאה 3:5.

המדליה המוזהבת הגיעה לאחר סוף שבוע מוצלח של נבחרת הנשים בכדור שער, המורכבת משחקניות מהשלוחות של בית חינוך עיוורים ומבית הלוחם תל אביב עם הקפטנית אילהם מחמיד, בהדרכתם של המאמן אריאל פוארטה ועוזרת המאמן ורד אבנעים.

בדרך למשחק הגמר גברה הנבחרת על נבחרות צרפת 6:12, ארה"ב 5:10, פינלנד 3:8 וסיימה בתיקו 7:7 מולד רוסיה. בחצי הגמר גברה על הנבחרת על ארה"ב בתוצאה 6:8.

ההישג השני ומכובד למדי בתחרות היה של נבחרת העתודה עד גיל 19, המורכבת מהשלוחות של בית חינוך עיוורים עם המאמן שניר כהן. הנבחרת הצעירה זכתה  במדליית הכסף לאחר שנוצחה בגמר על ידי קוראיה הדרומית בתוצאה 13:3. בדרך לגמר ניצחו הישראלים את דנמרק 6:16, את ליטא 7:17, וקבוצה מגרמניה 11:13 והפסידו לקוריאה 11:1. בחצי הגמר ניצחו את שבדיה בתוצאה 13:14.

ביום שישי, הגיע לאתר התחרות שגריר ישראל בליטא, אמיר מימון, כדי לברך ולעודד את שחקני שתי הנבחרות.

כזכור, ענף הכדור שער מיועד לעיוורים וללקויי ראייה. במהלך התחרות משחקים הספורטאים עם כיסוי עיניים על מנת להשוות את רמת העיוורון ביניהם, כשאת מיקום השער הם מזהים על פי סימון על המגרש, ואת מיקום הכדור הם מזהים על פי הפעמונים שבתוכו.