שני בני אדם נהרגו וכ-20 נפצעו אתמול אחר הצהריים (שבת) מפגיעת רכב מסחרי בהולכי רגל בעיר מינסטר במערב גרמניה. החשוד בדריסה שם קץ לחייו. שר הפנים במדינת נורדריין-וסטפאליה אמר כי החשוד במעשה הוא אזרח גרמני, וכי אין ראיות כי הדריסה בוצעה ממניעים דתיים, אך כל האפשרויות נבדקות.

המשטרה מסרה בשעות הערב כי נותר חשש לחייהם של שישה מהפצועים. קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל מסרה כי היא "המומה מהאירוע הנורא במינסטר, כל אמצעי אפשרי יינקט במטרה לברר מה עומד מאחורי האירוע ולתמוך בקורבנות ובבני משפחותיהם". שרת המשפטים של גרמניה קתרינה ברלי כתבה בחשבון הטוויטר שלה: "חייבים לעשות הכל לבירור הרקע למעשה".אחר הצהריים פגע רכב מסחרי בקהל הולכי רגל מחוץ לבאר פופולרי במרכז העיר. לדברי בוד, הנהג שם קץ לחייו בירייה בתוך הרכב עצמו, זמן קצר אחרי האירוע. זהות הנהג הדורס עדיין לא ידועה לרשויות. עוד הוסיף שמצבם של שישה מתוך עשרים הפצועים מוגדר אנוש.

משטרת מינסטר חסמה לתנועה את מרכז העיר ופינו את האזור מתיירים ומבקרים, על מנת לאפשר לכוחות ההצלה להגיע לזירה. "בבקשה על תפיצו שמועות בפייסבוק ובטוויטר" נכתב בחשבון הטוויטר של המשטרה המקומית, אנחנו בזירה. בבקשה עזבו את מרכז העיר ושובו לבתיכם".