שלב העילית של מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 19 הגיע אתמול לסיומו עם משחקה השלישי והאחרון של נבחרת ישראל מול סלובקיה המארחת. אלו היו 90 דקות שמטרתן היה לקבוע את זהות המקום השלישי בבית מכיוון ששתי הנבחרות הגיעו לאחר הפסדים בשני המשחקים הראשונים שלהן.

לאחר ההפסדים לנבחרות אנגליה וגרמניה שני בשבוע שעבר, בנבחרת הישראלית נערכו שני שינויים בהרכב ביחס להתמודדות מול הגרמניות במשחק הקודם עם הצבתן של מיקה פלורסהיים ואליס בלוחין בהרכב במקום יאנא חטיב וניקול גרובר.

ההזדמנות היחידה במחצית הראשונה הייתה של הסלובקיות מבעיטה חופשית מ-30 מטר של דיאנה למסובה שרק במזל פגשה את המשקוף של עמית כהן. במחצית השנייה הייתה זו הדס מורין ששלחה בדקה ה-48 מסירת עומק מוצלחת לרחבה שהגיעה לשירה אלינב שבעטה אל דניס השוערת שהייתה ערנית ומנעה את שער היתרון לישראל.

Posted by Antman Iris on Monday, 9 April 2018

 

התוצאה בסיום המשחק הייתה שיוויון 0:0 שהעניק לנבחרת בכחול לבן את המקום השלישי בבית בזכות הפרש שערים טוב יותר מסלובקיה וסיים קמפיין מעורר השראה שממקם אותן כאחת מ-20 הנבחרות הטובות ביבשת וממלא את כולנו בציפיה להווה ולעתיד מבטיח מצד שחקניות הסגל שכולן משחקות בליגה הראשונה בארץ.

במשחק המקביל והישיר על העפלה לאליפות אירופה בבית של ישראל ניצחה נבחרת גרמניה את נבחרת אנגליה בתוצאה 2:3.

ראוי לציין את עמית כהן, עמית ביילין וליה ברקאי שזומנו להיות חלק מסגל הנבחרת הבוגרת במשחקה הביתי היום מול סרביה במסגרת מוקדמות אליפות העולם.

מחר נבחרת הנשים … בואו לעודד!

Posted by ‎כדורגל נשים‎ on Monday, 9 April 2018