לא פחות משש תאונות, במקומות עבודה שונים, ברחבי הארץ התרחשו אתמול (ראשון) עד הצהריים, כשהעובדים כולם במצב בינוני. בשעה 08:04 התקבל דיווח במד"א על פועל כבן 29 שנפל מגובה 5 מטרים בסמטת הדרור בהוד השרון. חובשי מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבי"ח מאיר כשהוא במצב בינוני עם חבלת בטן.

שלוש שעות אח"כ התקבל דיווח נוסף על חומת בניין שקרסה במהלך יציקה ברחוב קרן קיימת לישראל בבת ים. חובשי מד"א העניקו טיפול רפואי לפועל כבן 30, ופינו אותו לבי"ח שיבא בתל השומר כשהוא במצב בינוני עם חבלות בגפיים. רגליו של הפועל נלכדו תחת אבן כבדה שנפלה עליו תוך כדי עבודות שיפוצים, נסיבות המקרה בבדיקה.

בשעה 14:17 התקבל דיווח במד"א על פועל כבן 55 שנפל מגובה של 2 מטרים באתר בניה ברחוב שלום שבזי בראש העין. החובשי העניקו לפועל טיפול רפואי ופינו אותו לבי"ח בילינסון כשהוא במצב בינוני עם חבלה בגב.

זמן קצר לאחר מכן התקבל דיווח במד"א במרחב כרמל על פועל כבן 52 שנפגע מחפץ כבד באתר בניה ברחוב ירוחם צייזל בחיפה. חובשי מד"א העניקו לפועל טיפול רפואי ופינו אותו לבי"ח רמב"ם כשהוא במצב בינוני עם חבלת ראש.

בצהריים נפצע גם טכנאי מזגנים באורח בינוני כתוצאה מנפילה מגובה בבניין משרדים ברחוב בזל בתל אביב. איחוד הצלה נחלצו לעזרתו, וקראו לגיבוי של צוותי כיבוי שהגיעו לזירה. הצוותים פעלו לחילוצו של הפועל שהיה לכוד לאחר שנפל מגובה תוך כדי עבודתו. בראשון לציון נפל לבור פועל כבן 40 באתר בניה ברחוב היוזמה בראשון לציון. הפצוע סובל מחבלות ופציעות בגפיים.