לאחר שהבוקר (שלישי) דיווחו כלי תקשורת בסוריה על מתקפת טילים בשני מוקדים שיורטה, כעת הצהירו גורמים בצבא סוריה כי לא הייתה מתקפה, וכי מדובר באזעקת שווא שהפעילה את מערכת הטילים.

לפנות בוקר דיווחה הטלוויזיה הממלכתית בסוריה דיווחה כי מערכת ההגנה האווירית שלה יירטה מתקפת טילים בשני מוקדים, ליד הערים דמשק וחומס. כל הדיווחים שהתקבלו בנושא היו מכלי תקשורת הקשורים ישירות למשטר אסד.

אחת המתקפות בוצעה לפי הדיווחים, באזור העיר חומס במרכז סוריה. על פי סוכנות הידיעות של משטרו של אסד, הטילים כוונו לשדה התעופה א-שעיראת בחומס.

ממשרד ההגנה של ארה"ב יצאה הבהרה כי אין פעילות אמריקנית באזור. בצה"ל לא הגיבו לדברים.

במוצאי שבת התקבל דיווח על מתקפה באתרים צבאיים המזוהים עם איראן מדרום לעיר חלב בסוריה, באזור ג'בל עזאן. על פי הדיווח, האזור בו נשמעו הפיצוצים משמש לאימונים של כוחות איראניים וכוחות אפגניים המזוהים עם משטר אסד. מקורות נוספים דיווחו כי ייתכן שהתקיפה בוצעה ע"י כלי טיס, וכי היא גרמה לנפגעים.

בשבת לפנות בוקר תקפו ארה"ב, צרפת ובריטניה בסיסים צבאיים, מכוני מחקר ומתקנים לאחסון נשק כימי בסוריה. הנשיא טראמפ וראשת ממשלת בריטניה תרזה מיי הודיעו על הפעולה המשותפת לשלוש המדינות. הפעולה בוצעה בתגובה לתקיפה הכימית המיוחסת למשטר אסד בעיירה דומא בפרברי דמשק, בה נרצחו על פי הדיווחים כ-70 בני אדם.