אנחנו בעדכם אבל זה לא ילך. אנחנו בעדכם אבל אתם כועסים יותר מדי או פחות מדי או בצורה שלא נראית לנו, אם הייתם כועסים בדיוק כמו שאנחנו רוצים היינו באים, אתם פשוט מגזימים, או רשלנים, או עדינים, או טועים.

אנחנו בעדכם אבל שום דבר לא יצא מזה, בעדכם אבל עייפים, בעדכם אבל יש משהו אחר שמדליק אותנו, בעדכם מרחוק, בעדכם מכפתור הלייק, בעדכם עקרונית.
בעדכם, בטח בעדכם, אבל יש דברים חשובים יותר. בעדכם, נשמות, בעדכם, אבל מה עם איכות הסביבה והצלת דובי הפנדה והשלום העולמי.

בעדכם, אבל תתקדמו, יש ספוטיפיי, יש תחנות באינטרנט, גזלו לנו את כבשת הרש אז נידחק עוד קצת מחוץ למסגרת. התרגלנו. התרגלנו להתרגל, זה לא אומר שאנחנו לא בעדכם.

בטח שבעד, אתם צודקים, אבל אין צדק בעולם. הם חזקים ואתם חלשים, ואנחנו מאוד בעדכם, אבל להיות בעד החלשים זה ממש מבאס. אתם תמימים. אם לא הייתם תמימים לא היינו בעדכם. חבל, ככה לא תצליחו, אתם צריכים להיות יותר תוקפנים או פחות תוקפנים, אנחנו בעדכם מעמדת הפרשן.

כרזת ההפגנה של מאבק 88. 3.5.18, החל מהשעה 16:30. קרימניצקי 6, תל אביב

אנחנו בעדכם, הנה עשינו לייק למשמר 88 לפני שנה, תראו, אבל יותר נוח לנו להירמס בשקט ולהמשיך הלאה, מגפונים מלחיצים אותנו, אנחנו אנשים של אהבה, והכעס מעלה לנו את לחץ הדם, אז לא נבוא, שמישהו אחר יבוא. נחזיק לכם אצבעות ונחבק את האצבעות שלנו ביד השנייה.

בעדכם בעדכם, פשוט שרב ויש מדורות, ורבאק, יום חמישי, ויש לנו תור לשיננית, ודייט, וארוחה משפחתית, ואם זה היה בחורף, או בכנרת, או בלילה היינו באים, באמת.

מאחורי כל אקטיביסט אחד יושבים אלף אנשים בעדו.
תהיו אקטיביסטים.

מחר, יום חמישי אחר הצהריים, קרימניצקי 6 בתל אביב.
אני בעד שתבואו.