מחזור אחד לסיום העונה והקרב על האליפות רותח מתמיד. כאשר נותר רק משחק אחד לסיום העונה, מוליכה מ.ס. קרית גת בנקודה בלבד על מ.כ. רמת השרון במירוץ האליפות. שתי הקבוצות החזקות בליגה ניצחו את משחקיהן ודחו את ההכרעה למחזור הסיום. במחזור האחרון שיתקיים עוד שבועיים מ.ס קרית גת תוכל לזכות בביתה באליפות שניה ברציפות אם תנצח את מכבי חולון ואילו מ.כ רמת השרון תקווה למעידה של קרית גת ותארח את אס"א ת"א.

ליגת העל נשים בכדורגל מחזור 27 (גרפיקה: אידאה)

אס"א ת"א 1- מ.ס קרית גת 3

קרית גת פתחה טוב את המשחק וכבר בדקה החמישית אדילמה דוס סנטוס הרימה כדור רוחב מצד ימין,שהגיע לראש של דניאל שולמן שנגחה לפינה אבל שוערת אס"א הלנה דה סילבה הדפה לקרן. קרית גת המשיכה לשלוט במשחק ולתקוף אך מתקשה מול הצטופפות הגנתית של אס"א 20 מטר משערה. בדקה ה-21 קארין סנדל השתלטה על כדור במרכז המגרש בנגיעה והעבירה למור אפרים שראתה את הפריצה של אנדראה לאיו באגף שמאל ובישלה לה את שער היתרון, 0:1 לזכות קרית גת.

קרית גת המשיכה לשלוט במשחק גם במחצית השנייה. בדקה ה-48 הצלחה להגדיל את היתרון ל-0:2, כאשר שוב אדילמה דוס סנטוס מעלה כדור רוחב נהדר מצד ימין שמוצא את שחר נקב לבד מול שער ריק. בדקה ה-61 אושרת עיני מאס"א בעטה כדור ארוך לעבר מור שקד, שניצלה את המהירות שלה ועברה בין שתי שחקניות הגנה של קרית גת בדרך לבעיטה מתוך הרחבה פנימה. לאחר השער אס"א התחילה להיות יותר מסוכנת וחפשה את השיוויון, אבל בדקה ה-80 קרית גת יצאה להתקפה מתפרצת, אנדראה לאיו משכה את כל הגנה אליה בצד שמאל והעבירה כדור רוחב קצר לדניאל שולמן שהבקיעה מקרוב את שער הניצחון 1:3 לקרית גת. במשחק נוסף ניצחה מ.כ רמת השרון 0:1 את מכבי חדרה משער של טאבטה דה סילבה בדקה השמינית.