שתי נשים כבנות 20 נדקרו למוות לפנות בוקר (חמישי) בבית ביפו. מהמשטרה נמסר כי אחיהן של השתיים, גבר כבן 23, התקשר למוקד 100 של המשטרה ודיווח כי "רצח כעת שתי בנות משפחתו בביתם". האח נעצר במקום על ידי המשטרה.

ממד"א נמסר כי בשעה 05:04 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על שתי נשים מחוסרות הכרה בדירה ביפו. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותן.

פאראמדיק מד"א יאיר גולדשטיין סיפר: "כשהגענו למקום הובילו אותנו לדירה שם ראינו שתי נשים בשנות השלושים. הן היו מחוסרות הכרה, ללא דופק, ללא נשימה, עם סימני אלימות. ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותן במקום".

במשטרה בודקים את כל כיווני החקירה. חוקרים הוזעקו לדירה שבה התגלו הגופות וגבו עדויות מבני משפחה.

אתמול (רביעי) נמצאו שתי נשים, אם (בשנות ה-50 לחייה) וביתה (בשנות ה-20 לחייה), כשהן ללא רוח חיים, בדירה בשיכון רבי עקיבא בטבריה. השתיים נמצאו כשהן דקורות ופצועות. חוקרי משטרת ישראל אספו ממצאים בזירת האירוע, ומהמשטרה נמסר כי החקירה הוטלה על היחידה המרכזית וכי נבדק חשד לרצח והתאבדות.

צוותי מד"א שהוזעקו לזירה, ביצעו בשתיים בדיקות רפואיות, ולאחר זמן קצר קבעו במקום את מותן של השתיים. הפרמדיק דודו פחימה סיפר: "כשהגענו למקום, הובילו אותנו לתוך דירה שם ראינו שתי נשים, הן היו מחוסרות הכרה ללא דופק וללא נשימה ולאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את יותם במקום".

מעיריית טבריה נמסר כי למקום הגיעו צוותים ועובדים סוציאליים מאגף הרווחה של עיריית טבריה. המשפחה מוכרת לאגף הרווחה, ואחת המעורבות אף טופלה בתחום בריאות הנפש בעבר. עוד נמסר כי האב לא מתגורר בעיר וכי הוא גרוש מהאם.