נבחרת ישראל המשיכה את הופעתה ההיסטורית באליפות אירופה בכדורמים נשים. לאחר ההפסד ביום שבת לנבחרת איטליה בתוצאה 21:2, נבחרת ישראל ספגה עוד הפסד כואב הפעם לסגנית אלופת אירופה נבחרת הולנד בתוצאה 20:2. זהו המשחק השני מתוך חמישה בשלב הבתים ונבחרת הנשים הישראלית תצטרך לשכוח מהפסד ולהגיע מוכנה למשחק החשוב הבא, ביום שלישי ב-19:30 מול נבחרת צרפת.

נבחרת ישראל משובצת לבית מספר 2 בטורניר שנערך השנה בברצלונה. ישראל כזכור עלתה לטורניר לאחר שניצחה בצמד משחקי הפלייאוף את נבחרת פורטוגל ב-14:10 בישראל ו-11:9 בליסבון. הנבחרת הצעירה המהווה חלק מפרויקט אולימפי המכוון לאולימפיאדת פריז 2024 ועל כן הוא נתמך על ידי משרד התרבות והספורט, הוועד האולימפי ואיגוד הכדורמים.

נבחרת ישראל פתחה לא טוב את המשחק ופערי הרמות נראו מהרגע הראשון. ברבע הראשון התוצאה הייתה 8:0 לטובת ההולנדיות. ככל שהתקדם המשחק הפערים בין שתי הקבוצות בלטו יותר והתוצאה לאחר הרבע השני כבר הייתה 15:0, לטובת הולנד. ברבע האחרון נבחרת הולנד הורידה הילוך ונבחרת ישראל הצליחה להבקיע שני שערים של הילה פוטוריאן ועדן טל.

למרות הפסד הקשה, צריך לזכור שרוב הנבחרת הישראלית היא נבחרת צעירה מאוד עם ממוצע גילאי של 21 בלבד. באליפות אירופה יש פערים עצומים בין הנבחרות הגדולות לנבחרות הקטנות יותר וניתן לראות זאת גם בניצחונות 32:5  של הונגריה על נבחרת טורקיה ו-27:2 של רוסיה על סרביה בבית המקביל. המטרה המרכזית של הנבחרת תהיה לנצח לפחות משחק אחד מול נבחרות צרפת או קרואטיה ולסיים במקום החמישי בבית, שיוביל אותן למשחקי הדירוג על המקום 9-10. במשחק המקביל בבית הישראלי ניצחה צרפת את קרואטיה בתוצאה 16:7 ותגיע מעודדת לקראת המשחק מול ישראל.

נבחרת ישראל מגיעה מעודדת לטורניר, לאחר שעשתה הכנה טובה בשבוע הקודם בהונגריה. במהלך ההכנות הנבחרת הישראלית הציגה ניצחון נפלא על נבחרת סרביה בתוצאה 13:8 וסיימה בתיקו 9:9 מול נבחרת גרמניה. שתי הנבחרות משתתפות באליפות בבית המקביל ויכול להיות שיפגשו את ישראל בהמשך הטורניר.