הישג מצויין לנבחרת ישראל בכדורמים באליפות אירופה. ישראל הציגה משחק מצויין מול נבחרת קרואטיה וסיימה את המשחק בשוויון 7:7, שוויון שמבטיח לישראל את ההפעלה למשחק על המקומות 10-9 מול נבחרת סרביה ביום שני בשעה 16. עצם העפלה של הנבחרת הישראלית מבטיחה את מקומה בין 10 הנבחרות הטובות באירופה. 

במהלך כל הטורניר ישראל חיכתה למשחק האחרון בשלב הבתים מול נבחרת קרואטיה שסיימה באליפות אירופה הקודמת במקום ה-11 ונחשבה לנבחרת מולה תתחרה ישראל על העפלה למשחק על המקומות 10-9.

המחצית הראשונה הייתה מאוד הגנתית ומחושבת והסתיימה בשוויון 1:1 בלבד עם שער של כרם נוי בדקה ה-4. במחצית השניה המשחק נפתח יותר והרבע השלישי הסתיים בתיקו 3:3 לאחר שערים נוספים של ליאור בן דוד והילה פוטריאן בת ה-17 עם שערה ה-6 בטורניר .

הרבע האחרון היה בשליטה ישראלית עם שני שערים מהירים של מרים בוגצ'נקו וכרם נוי שהעלו את ישראל ליתרון 3:5. הקרואטיות ניסו לחזור למשחק עם צמד של אמי מילז'קוביץ', אבל שערים נוספים של מרים בוגצ'נקו וכרם נוי העלו את ישראל ל-5:7. לקראת סיום המשחק קרואטיה השוותה את התוצאה ל-7:7 ולחצה כדי להשיג את הניצחון, אך ישראל הצליחה שמור על התיקו ההיסטורי ולעלות למשחק על המקום 9-10 בעקבות יתרון פנימי על נבחרת קרואטיה בשלב הבתים בהפרש השערים של הנבחרות.

בכך, נבחרת ישראל מצליחה להשיג נקודה היסטורית באליפות אירופה ועומדת במטרה שהציבה לעצמה לפני פתיחת אליפות אירופה.  צריך לזכור שרוב הנבחרת הישראלית היא נבחרת צעירה מאוד עם ממוצע גילאי של 21 בלבד. המטרה המרכזית של ישראל היא לצבור ניסיון ואנו מקווים שבעתיד ישראל תמשיך להגיע לרמות הגבוהות האלו ויושקעו תקציבים גדולים יותר בכדורמים נשים בשנים הבאות כדי לקדם את הענף הנפלאה הזה.

נבחרת ישראל משובצת לבית מספר 2 בטורניר שנערך השנה בברצלונה. ישראל כזכור עלתה לטורניר לאחר שניצחה בצמד משחקי הפלייאוף את נבחרת פורטוגל ב-14:10 בישראל ו-11:9 בליסבון. הנבחרת הצעירה המהווה חלק מפרויקט אולימפי המכוון לאולימפיאדת פריז 2024 ועל כן הוא נתמך על ידי משרד התרבות והספורט, הוועד האולימפי ואיגוד הכדורמים.