בזכות ביונסה, צלם שחור יצלם את השער של מגזין האופנה הנחשב 'ווג' לראשונה מזה 126 שנות קיומו. על פי דיווח ב'האפינגטון פוסט' מקורות המקורבים לזמרת מסרו לאתר כי היא תופיע על שער גיליון ספטמבר הנחשב של המגזין. עוד מסרו המקורבים כי ביונסה קיבלה מעורכת 'ווג' אנה וינטור, באופן חסר תקדים, שליטה מלאה על התמונות שלה במגזין, בחירת הצלם וכן על כיתובי התמונות שיופיעו לצדן. החלטות אלה הן לא עניין של מה בכך בעבור העורכת הראשית הידועה לשמצה בשליטתה על כל תכני המגזין ובראשם צילומי השער. גיליון ספטמבר השנתי נחשב לגיליון הגדול והמושקע ביותר של המגזין.

על פי הדיווח ב'האפינגטון פוסט' בחרה ביונסה בצלם הצעיר טיילר מיטשל בן ה-23. בכך כאמור, יהיה מיטשל הצלם השחור הראשון שיצלם בעבור 'ווג' את צילום השער מזה 126 שנות קיומו. "הסיבה שצלם שחור בן 23 מצלם את ביונסה לשער של 'ווג' היא  שביונסה השתמשה בכוח וההשפעה שלה להשיג בעבורו את העבודה הזו", מסר גורם המקורב לזמרת.

New

A post shared by Tyler Mitchell (@tylersphotos) on

מיטשל הצעיר כבר הספיק לעשות בעבר מספר עבודות בעבור מותג האופנה 'ג'יבנשי' ובעבור מעצב האופנה מארק ג'ייקובס וכן צילם עבור מגזין הנוער של 'ווג' – Teen Vogue את ניצולי הירי בבית הספר בפארקלנד הפעילים להגבלת הנשק בארה"ב. מיטשל מרבה לצלם א.נשים שחורים והעיד על עצמו בראיון לניו-יורק טיימס בדצמבר כי הוא "מתעד אנשים שחורים ומיעוטים נוספים בצורה הכנה והטהורה ביותר". אין ספק כי צילום השער יהווה עבור הצלם הצעיר מקפצה רצינית להמשך הקריירה שלו, ועל כך תעיד גם כמות העוקבים אחריו באינסטגרם שהכפילה עצמה מאז פרסום הידיעה והגיעה לכ-80,000 עד כה.

השער האחרון של ביונסה בווג בספטמבר 2015

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

ביונסה הופיעה בעבר שלוש פעמים בשער של 'ווג' כאשר בפעם האחרונה ב-2015 הופיעה לראשונה בשער גיליון ספטמבר, אז צילם אותה הצלם הידוע מריו טסטינו שעבד רבות עם המגזין, אך הושעה בינואר האחרון לאחר שהואשם על ידי מספר נשים בהטרדות מיניות, בין השאר תוך כדי תפקידו כצלם.