משטרת ישראל הודיעה היום (שני) על זיהוי ודאי של גופת הנעדרת נורית טבע ז"ל במוצ"ש האחרון בדבר איתור עצמות אדם ביער סמוך לישוב אביאל.

עם קבלת אישור הזיהוי במשטרת ישראל היום, הגיע אחה"צ קצין חקירות של המשטרה אל בית משפחתה של הנעדרת נורית טבע ז"ל, על מנת להודיעם בדבר הזיהוי הסופי.

נורית, תושבת כפר גליקסון הסמוך לאביאל, בת 45, יצאה מבית הוריה בחודש מרץ האחרון, ומאז נעלמו עקבותיה. היא הוכרזה נעדרת בתאריך 23.3.2018, כאשר המשטרה בסיוע גופים ביטחוניים נוספים, ביצעו מאות פעולות חקירה לאורך כל התקופה בניסיון לאתרה בכל רחבי הארץ, תוך הפעלת מערכים מבצעיים מגוונים, סריקות בסיוע מסוק משטרה, מתנדבים וכלבנים, הפעלת מערכי מודיעין טכנולוגיים וכיו', עד לשלב בו נמצאו הסימנים המעידים על איתורה ביער הסמוך לאביאל.

החקירה לבדיקת נסיבות היעלמותה ממשיכה והמשטרה תמשיך ותלווה את המשפחה האבלה ותעדכן בכל עת ככל שיעלו ממצאים בנוגע למותה.

ביום שבת נמצאו חלקי גופת אדם ביער סמוך לישוב אביאל, הקרוב לבנימינה. החלקים נמצאו על ידי מטיילים שטיילו ביער. עם קבלת הדיווח במשטרה, הוזנקו למקום כוחות ומעבדה ניידת של מערך הזיהוי הפלילי, כאשר חוקרי זירה סרקו את תא השטח ומצאו עצמות גוף אדם. משם הועברו הממצאים להמשך בחינה וזיהוי במכון לרפואה משפטית, עד לזיהוי הסופי היום.