חדש להצתה והתאבדות בטירת הכרמל: אישה בת 64 נפצעה אתמול (חמישי) קשה בשריפה שהוצתה על פי החשד על ידי שכנה, גבר בן 70, שלאחר מכן שם קץ לחייו. כוחות כיבוי השתלטו על השריפה

מתחקור ראשוני של משטרת ישראל בזירה, עולה כי עפ"י החשד תושב המקום כבן 70 הצית את דירת שכניו בשעה שנכחו במקום ולאחר מכן ככל הנראה התבצר בדירתו ושם קץ לחייו. מהמשטרה נמסר כי גורמי רפואה שהגיעו למקום קבעו את מותו של הגבר בן ה-70 ופינו את השכנה בת ה- 64 אל המרכז הרפואי רמב"ם כשהיא פצועה באורח בינוני. כוחות משטרה בזירה ממשיכים בחקירת נסיבות האירוע.

חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום מצאו את הגבר  ללא סימני חיים והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח רמב"ם אישה כבת4 במצב בינוני, בהכרה, עם כוויות בדרגה ב' בפלג גופה העליון. בהמשך נמסר מבית החולים רמב"ם כי הפצועה מהשריפה מטופלת כעת בחדר הלם עם כוויות בפלג גופה העליון. מצבה מוגדר קשה והיא מונשמת.

ממכבי אש נמסר כי 3 צוותי לוחמי אש בראשות מפקד המשמרת רשף אהוד בן עזרא פועלים בשריפה אשר פרצה בדירת מגורים ברחוב רזיאל בטירת כרמל. מהדירה הממוקמת בקומה השניה והעליונה במבנה פונו שני פצועים. הושגה שליטה במקום.

בהמשך לשריפה ברחוב רזיאל בן צבי בטירת הכרמל – מושיקו מושקוביץ חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם צוות ניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה ביצענו החייאה על גבר במצב אנוש שחולץ ע"י כיבוי לאחר שריפה בדירה. למרבה הצער בתום מאמצי החייאה רופא מתנדב באיחוד הצלה קבע את מותו. כמו כן חובשים באיחוד הצלה כרמל העניקו סיוע לנפגעת במצב בינוני כתוצאה משאיפת עשן".