סופות הוריקן רבות עוצמה עשויה להכות בחוף המזרחי בארה"ב במהלך השבוע הקרוב, והרשויות בחוף המזרחי בארה"ב ובהוואי מפצירות בתושבים להיערך אל הסופות שיסמנו ככל הנראה את שיא עונת ההוריקנים.

בדרכה מהאוקיינוס האטלנטי, הסופה הטרופית 'פלורנס' עתידה להפוך להוריקן עד יום שני, להכות בחוף ביום חמישי בדרגה 3 או יותר ולהגיע עד לפלורידה ולניו-אינגלנד. במקביל, הוריקן 'אוליביה' עתידה להכות באיי הוואי ביום רביעי ולהביא עמה גשמים כבדים וזאת שבועיים לאחר שהוריקן 'ליין' גרם להצפות כבדות.

ממרכז מזג האוויר של מיאמי נמסר כי על פי התחזיות, הסופה תתגבר ביום שני ותחלוף בין ברמודה ואיי הבהאמה בימים שלישי ורביעי, וזאת טרם תגיע לחוף הדרום מזרחי של ארה"ב ביום חמישי. הרשויות בקרולינה הזהירו את התושבים וקראו להם להתכונן לפגיעה.

המושלים בדרום קרוליינה ובוירג'יניה הכריזו על מצב חירום על מנת לאפשר למדינותיהם להיערך להגעתה האפשרית של הסופה. מושל דרום קרוליינה, הנרי מק'מסטר הדגיש כי אין דרך לדעת כרגע היכן בדיוק ומתי בדיוק תכה הסופה ומתי ואם בכלל יידרש פינוי.

ביום שישי הכריז מושל צפון קרוליינה, רוי קופר על מצב חירום והפציר בתושבים להיערך במהלך סוף השבוע לתרחיש של אסון טבע. "אנחנו נכנסים לעונת ההוריקנים ומכירים היטב את כוחן של אותן סופות ויודעים עד כמה הן בלתי צפויות".