נבחרת הנערות בכדורמים ניצחה אמש (רביעי) את נבחרת טורקיה בשלב ההצלבה, והעפילה לראשונה בתולדותיה לרבע גמר אליפות אירופה. הניצחון, בתוצאה 12:3 הוא הישג ענק לנבחרת הישראלית, שרשמה התקדמות אדירה בשנים האחרונות תחת המאמן היווני דמיטריס מברוטאס. הערב בשעה 20:00 תעלה הנבחרת למשחק רבע הגמר נגד אלופת אירופה המכהנת  – נבחרת הולנד.

ישראל פתחה בסערה את המשחק ועלתה ליתרון מהיר, 2:0 בתוך שתי דקות משערים של מרים בוגצ'נקו ונוי כרם. ישראל המשיכה לטרוף את הבריכה ולנצל את ההלם של הטורקיות, וסיימה את המחצית הראשונה בתוצאה 6:0.

ברבע השלישי טורקיה כבשה את השער ראשון במשחק, אך צמד נוסף של מרים בוגצ'נקו ושער של טל עדן העלו את ישראל ליתרון 9:1 . ברבע האחרון נבחרת הנערות סגרה את הסיפור עם צמד שערים של נוי כרם ושער נוסף אביגל פליקס. תוצאת הסיום, כאמור, 12:3 מדהים לישראל.

שערים לישראל: מרים בוגצ'נקו וכרם נוי 3 כ"א, טל עדן ונופר הוכברג 2 כ"א, אביגיל פליקס והילה פוטריאן 1 כ"א.

רב השחקניות של נבחרת הנערות השתתפו גם באליפות אירופה בשנה הקודמת וחלקן  היו שותפות להישג של נבחרת הנשים הבוגרת בתחילת הקיץ, במהלכו סיימה הנבחרת הבוגרת במקום ה-10 באירופה. בעקבות הניסיון שצברו, השנה הגיעה נבחרת ישראל מנוסה וטובה יותר לטורניר בו היא עושה אחד קדימה ומעפילה לראשונה בתולדותיה לרבע הגמר. כל הנבחרות פועלות תחת הדרכת המאמן היווני דמיטריס מברוטאס, שהמטרה המרכזית היא העפלה למשחקים האולימפיים בפריז ב-2024.

בשלב הבתים ישראל שובצה עם נבחרות הונגריה, סלובקיה ובריטניה. לאחר הפסד בפתיחה להונגריה החזקה וניצחון על סלובקיה. נבחרת הנערות סיימה בתיקו מול בריטניה ועלתה מהמקום השני לשלב ההצלבה בו היא פגשה את טורקיה, שסיימה שלישית בבית המקביל.

במשחק הפתיחה בטורניר. ישראל הפסידה להונגריה החזקה בתוצאה 7:3. ההונגריות פתחו את המשחק חזק ועלו כבר ברבע הראשון ל-4:0. ישראל ניסתה ללא הצלחה לחזור למשחק שהסתיים בניצחון הונגריה. שערים לישראל :הילה פוטריאן, נוי כרם ומרים בוגצ'נקו 1 כ"א.

במשחק השני בטורניר ישראל ניצחה את נבחרת סלובקיה בתוצאה 8:6.  סלובקיה עלתה ליתרון מהיר 2:0, אך ישראל צימקה ל-2:2  מצמד של אביגל פליקס. סלובקיה עוד הספיקה לכבוש שער נוסף, לפני שנופר הוכברג וכרם נוי הפכו את התוצאה עד המחצית. ברבע השלישי ישראל עלתה לשני שערי יתרון. בתגובה סלובקיה השוותה ל- 5:5. ברבע האחרון ישראל הצליחה להכריע את התמודדות הצמודה עם 3 שערים חשובים בדרך לניצחון על הנבחרת שניצחה פעמיים את ישראל בטורניר לפני שנה. שערים לישראל: אביגיל פליקס 3, הילה פוטוריאן וכרם נוי 2 כ"א ונופר הוכברג 1.

במשחק השלישי המכריע, פגשה ישראל את בריטניה במאבק הישיר על המקום השני בבית שהוביל למשחק מול טורקיה והמקום השלישי למשחק מול יוון שברמה מעל שני הנבחרות ישראל סיימה בתיקו 5:5, שהבטיח לה את המקום השני בבית. ישראל שוב פתחה רע את הרבע הראשון ומצאה את עצמה בפיגור מהיר של 2:0.  מרים בוגצ'נקו כבשה שער מצמק לפני סיום הרבע הראשון. ברבע השני בריטניה עלתה ליתרון 3:1, אביגל פיליקס צמצה והבריטיות כבשו עוד שער לפני ההפסקה . 4:2 במחצית. ברבע השלישי מרים בוגצ'נקו כבשה את שערה השני במשחק, אך בתחילת הרבע הרביעי הבריטיות שוב הגדילו את היתרון. ברבע האחרון ישראל במאמץ אדיר בשלוש הדקות האחרונות של המשחק, הצליחה להבקיע שני שערים מצמד של הילה פוטוריאן ולהשוות את התוצאה ל-5:5. בסיום תיקו שכולו ניצחון, אולי בדרך להיסטוריה נוספת.  שערים לישראל:  הילה פוטוריאן ומרים בוגצ'נקו 2 כ"א, אביגיל פליקס 1.