נבחרת הנערות בכדורמים הפסידה אמש (חמישי) ברבע הגמר אליפות אירופה, לנבחרת הולנד, האלופה המכהנת, בתוצאה 16:2. למרות ההפסד הגדול, עצם העפלה לרבע גמר אליפות אירופה היא הישג היסטורי. הבדלי הרמות בין חמשת הנבחרות החזקות באירופה לשאר הנבחרות הוא עצום, וכך גם שני משחקים נוספים ברבע הגמר נגמרו בהפרשי שערים גדולים. ביום שבת בשעה 15:30 תתמודד נבחרת ישראל מול נבחרת איטליה במשחקי הדירוג מקומות 5-8.

מתחילתו של המשחק נראו הבדלי הרמות הגדולים בין שני הנבחרות. נבחרת הולנד פתחה את המשחק בצורה חזקה ועלתה ליתרון מבטיח של 4:0 כבר במהלך הרבע הראשון. במהלך הרבע השני נוי כרם הצליחה להבקיע שער ראשון לנבחרת הישראלית, אך ההולנדיות המשיכו להגדיל את היתרון וסיימו את המחצית בתוצאה 9:1. במחצית השניה הולנד המשיכה לשלוט במשחק ולשייט לניצחון קל. נוי כרם הבקיעה לזכות ישראל את שער הניחומים השני. כעת הנבחרת תצטרך להתרכז במשחקי הדירוג בתקווה לנצח עוד משחק ולסיים כמה שיותר גבוהה.

רוב שחקניות הנבחרת השתתפו גם באליפות אירופה בשנה הקודמת וחלקן היו שותפות להישג של נבחרת הנשים הבוגרת בתחילת הקיץ, במהלכו סיימה הנבחרת הבוגרת במקום ה-10 באירופה. בעקבות הניסיון שצברו, הגיעה השנה נבחרת ישראל מנוסה וטובה יותר לטורניר, בו היא עושה אחד קדימה ומעפילה לראשונה בתולדותיה לרבע הגמר. כל הנבחרות פועלות תחת הדרכת המאמן היווני דמיטריס מברוטאס, שהמטרה המרכזית היא העפלה למשחקים האולימפיים בפריז ב-2024.

בשלב הבתים ישראל שובצה עם נבחרות הונגריה, סלובקיה ובריטניה. לאחר הפסד בפתיחה להונגריה החזקה וניצחון על סלובקיה, סיימה נבחרת הנערות בתיקו מול בריטניה ועלתה מהמקום השני לשלב ההצלבה בו היא פגשה את טורקיה, שסיימה שלישית בבית המקביל. בשלב ההצלבה נבחרת ישראל ניצחה בתוצאה 12:3 ועלתה לראשונה בתולדותיה לשמונה הגדולות.