נבחרת הנערות עד גיל 19 בכדורמים מנצחת היום את נבחרת צרפת בתוצאה 13:3 ומסיימת את אליפות אירופה במקום ה-7 והנהדר. עצם העפלה של נבחרת ישראל לרבע הגמר בטורניר הוא הישג היסטורי. נבחרת הנערות עד גיל 19 צברה הישגים שכללו ניצחונות על נבחרות צרפת, טורקיה וסלובקיה. תיקו עם נבחרת בריטניה ושני הפסדים לנבחרות הולנד,איטליה והונגריה החזקות.

נבחרת הנערות פתחה מצוין את המשחק ועלתה תוך זמן קצר ליתרון 4:0 ברבע הראשון עם צמד של מרים בוגצ'נקו ושערים נוספים של אביגיל פליקס והילה פוטריאן. ברבע השני המשיכה ישראל לשלוט במשחק וניצלה את ההלם של השחקניות הצרפתיות, כדי לעלות ליתרון מדהים של 8:1 עד המחצית. המחצית השנייה השחקניות הישראליות הורידו הילוך ונהנו מהניצחון הענק על נבחרת צרפת. בדרך ל-13:3 בסיום המשחק. לאחר הניצחון החשוב חגגו הנערות הצעירות בחדר ההלבשה בהתרגשות אדירה.

רב השחקניות של נבחרת הנערות השתתפו גם באליפות אירופה עד גיל 17 בשנה הקודמת וחלקן היו שותפות להישג של נבחרת הנשים הבוגרת בתחילת הקיץ, במהלכו סיימה הנבחרת הבוגרת במקום ה-10 באירופה. בעקבות הניסיון שצברו, השנה הגיעה נבחרת ישראל מנוסה וטובה יותר לטורניר בו היא עושה צעד קדימה ומעפילה לראשונה בתולדותיה לרבע הגמר. כל הנבחרות פועלות תחת הדרכת המאמן היווני דמיטריס מברוטאס, כשהמטרה המרכזית היא העפלה למשחקים האולימפיים בפריז ב-2024.

בשלב הבתים ישראל שובצה עם נבחרות הונגריה, סלובקיה ובריטניה. לאחר הפסד בפתיחה להונגריה החזקה וניצחון על סלובקיה.נבחרת הנערות סיימה בתיקו מול בריטניה ועלתה מהמקום השני לשלב ההצלבה בו היא פגשה את טורקיה, שסיימה שלישית בבית המקביל. בשלב ההצלבה נבחרת ישראל ניצחה בתוצאה 12:3 ועלתה לראשונה בתולדותיה לשמונה הגדולות. ברבע הגמר ישראל הפסידה לנבחרת הולנד 16:2. במשחקי הדירוג 5-8 ישראל ספגה הפסד נוסף, הפעם מנבחרת איטליה בתוצאה 21:7.