כתב אישום הוגש היום (שני) כנגד תושב נתניה בן 24, בחשד שתקף אישה לאחר שזו סירבה לקיים עמו יחסי מין. על פי כתב האישום, הנאשם פגש את האישה, אותה הכיר משום שבעבר עבדה בניקיון אצל אביו, בשוק בנתניה סביב השעה 23:00 בלילה. הוא הזמין אותה לביתו על מנת לקיים עמו יחסי מין, תוך שהוא מושך בחולצתה. הנאשם הורשע בעבר בעבירות אלימות ובמעשה מגונה.

האישה סירבה להצעתו, מה שגרם לנאשם להרים קרש מהרצפה ולהתחיל להכות את האישה בראשה, תוך שהוא צועק לעברה "את תמותי היום". הנאשם הרים בהמשך בלוק אבן מהרצפה, והמשיך להכות את האישה בראשה.

לאחר זמן קצר, האישה הצליחה לקום מהרצפה, ולהתחבא מאחורי פח זבל שניצב בסמוך למקום. הנאשם התקרב לעברה כשהוא אוחז בבקבוק זכוכית ובקרש, והמשיך להכות אותה בכל חלקי גופה. זאת, תוך שהוא קורא לעברה שהוא יקיים יחסי מין עם אישה לה ישלם עבור כך.

המשטרה הדגישה בכתב האישום את הפציעות הגופניות הרבות שנגרמו לאישה, וביקשה את הארכת מעצרו של החשוד עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. כאשר הובא לחקירה בתחנת המשטרה, אמר הנאשם כי "כולה דפקתי לה בלוק אחד קטן בראש".

עו"ד שירן ברגמן שמייצג את הנאשם מטעם הסנגוריה הציבורית מסר כי "מדובר בצעיר שמתמודד במשך תקופה ארוכה עם בעיות נפשיות. לאור מצבו הוא נשלח להסתכלות פסיכיאטרית. אנו ממתינים לקבל את תשובות הבדיקות ואת חומרי החקירה".

הנאשם נעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה. אתמול הוגש נגדו כתב אישום בעבירת פציעה כשהעבריין מזוין, ובקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים.