אלוף העולם באיגרוף בילי ג'ו סונדרס, נקנס השבוע ב-100 אלף פאונד ע"י התאחדות האיגרוף הבריטית בעקבות פרסום ברשתות החברתיות של שני סרטונים המתעדים פגיעה מילולית שלו באישה שהוא פגש ברחוב. באחד הסרטונים הוא תיעד את עצמו מבקש ממנה לבצע איתו אקט מיני תמורת סמים.

סונדרס בן ה-29 הוא אלוף העולם במשקל בינוני של התאחדות האיגרוף WBO. בדיון של התאחדות הוא ננזף בחומרה ונמצא אשם בביזוי עולם האיגרוף הבריטי ובתפקידו כספורטאי בכיר, בעקבות התנהגותו בשני סרטונים מפורסמים שפורסמו על מדיה חברתית.

בסרטונים אותם פרסם בחשבון האינסטגרם שלו, הוא ניגש עם רכב הרולס רואיס שלו לרחוב ומתחיל לדבר עם לינדסי פוקס, בת 37. הוא מבקש ממנה לבצע מעשה מין תמורת קראק בשווי של 150 פאונד. לאחר שהיא מסרבת הוא ממשיך לצלם אותה ומבקש ממנה להכות בן אדם אחר בציבור כדי לקבל את הסמים ממנו. היא מנסה להתחמק וטוענת שהיא מחכה למישהו והוא ממשיך להציק לה ולצלם אותה בזמן שהוא מאשים אותה בזנות וצועק לה עד כמה שהיא יפה.

המשטרה שראתה את הסרטון טענה שאלו הם חומרים מזעזעים. החלטה של התאחדות האיגרוף הבריטית להתערב ולקנוס את המתאגרף הסורר היא לא מובנת מאליה. שום ספורטאי מפורסם לא צריך לפגוע באנשים אחרים באופן פומבי ולנצל את מעמדו הכלכלי והציבורי בלי להיענש על כך. לאחר הדיון סונדרס התנצל על התנהגותו.