נבחרת ישראל בכדור שער גברים סיימה ביום שבת במקום השישי באליפות אירופה דרג ב' שנערכה בפולין. הנבחרת הגיעה לטורניר במטרה לעלות לדרג א', לשם כך היא הייתה צריכה לסיים באחת משלושת המקומות הראשונים שמובילים לדרג הבכיר יותר. באליפות השתתפו 10 מדינות, אוקראינה, אנגליה, הונגריה, מונטנגרו, יוון, ישראל, סלובניה, ספרד, פולין ופורטוגל.

במהלך הבית המוקדם ישראל השיגה שתי ניצחונות על מונטנגרו בתוצאה 8:9 ועל הונגריה בתוצאה 3:6, והפסידה פעמיים לאוקראינה בתוצאה 10:0 (הפסד טכני) ומול יוון 12:2. הנבחרת העפילה לרבע הגמר, בו היא פגשה את נבחרת ספרד למשחק החשוב בטורניר. לאחר משחק צמוד ישראל הפסידה בתוצאה 8:5 ולא העפילה לדרג א'. בשני משחקי הדירוג האחרונים גברה הנבחרת על מונטנגרו בתוצאה 8:14 והפסידה לפורטוגל בתוצאה 7:8.

מאמן הנבחרת המורכבת משחקנים מהשלוחות של בית חינוך עיוורים, הוא רז שוהם, שאמר בתום באליפות: "הבנים עשו את המיטב והשתפרו ככול שהתקדם הטורניר. נמשיך את התהליך החיובי בו הנבחרת נמצאת, יש למה לצפות בהמשך הדרך".

חברי נבחרת ישראל שהשתתפה בטורניר הם: מיכאל רוזין, אור בן דוד, מחמוד מחאג'נה, ריקרדו פרז, ניב בן איש וטיאצ'ו וונדאך. מאמן הנבחרת, המורכבת משחקנים מהשלוחות של בית חינוך עיוורים, הוא רז שוהם, ועוזרו הוא שניר כהן.