משטרת צרפת פתחה בחקירה של חשד למכירת משחק ליגת האלופות בין קבוצות פריס סן ז'רמן נגד הכוכב האדום בלגרד. לפי הדיווחים, בכיר בהנהלת המועדון הסרבי הימר בחמשה מיליון יורו שהקבוצה הצרפתית תנצח את קבוצתו במשחק שנערך ב-3 באוקטובר. המשחק הסתיים בניצחון 6:1 וברווח אדיר שהבכיר הסרבי גרף לאחר שהימר בדיוק מחשיד כנגד קבוצתו. במועדון הסרבי זועמים על הדיווחים של העיתון הצרפתי "לאקיפ" על החשדות למכירת המשחק ומוערבות של שחקני הקבוצה בפלילים.

הכוכב האדום פתחה את שלב הבתים של ליגת האלופות עם תיקו ביתי מרשים מול נאפולי, לכן ההפסד הענק במהלך המחזור השני היה מפתיע כל כך. "ההאשמות מהדיווחים האלו יכולות לגרום נזק גדול למוניטין שלנו, ולכן הכוכב האדום דורשת, הן מאופ"א והן מרשויות החקירה המוסמכות בסרביה וצרפת לחקור את ההאשמות האלו עד הסוף ולהגיע לאמת", כתבו הכוכב האדום בהצהרה שהוציאו. בהצהרה הרשמית של פ.ס.ז' נטען כי "במועדון גילו את החשדות ביום שישי דרך המאמר באתר "לאקיפ".

אם בסופו של דבר החקירה תוכיח את מכירת המשחק, תהיה זאת מכה קשה למועדון הסרבי ולשחקנים ששיחקו במדיו. בנוסף לכך גם ליגת האלופות תצטרך להתמודד עם הידיעה שגם בטורניר הקבוצות הגדול בעולם, מכירת משחקים ורמאויות יכולה להתרחש בקלות בלתי נסבלת.