צוותי החיפוש וההצלה מצאו גופה נוספת בעיירה 'מקסיקו ביץ" בפלורידה, שכמעט ונמחק על ידי הוריקן 'מייקל', ולטענת הרשויות אין ספק כי מספר ההרוגים יעלה. כד כה נמנו 14 הרוגים בהוריקן הקטלני.

'מייקל' פגעה במקסיקו ביץ', עיירה קטנה של כ -1,000 בני אדם, במהירות של 249 קמ"ש, כשהגיעה אל חופיה ביום רביעי. 'מייקל', אחד ההוריקנים העוצמתיים ביותר שפגעו בחופי ארה"ב, גרם למרבית תושבי מקסיקו ביץ' לברוח, כשלא מעט הצליחו בקושי לחמוק מההרס הרב שמייקל הותיר בעירם.

"בכל חדר, בכל חדר" אומרת סוזן ויאפורה, ניצולת ההוריקן בפנמה סיטי שבפלורידה. "זה הדבר הנורא ביותר שעברתי בחיי. תתפנו! תתפנו! לעולם לא אעשה זאת שוב", היא מפצירה בתושבים אשר הוריקן מאיים על ביתם. "אין לי ממש לאן ללכת, הבית של אמי הוא במרחק שני רחובות מכאן, אבל מצבו מעט טוב יותר", היא אומרת חסרת אונים.

הקטור מוראלס, טבח בן 57, לא חשב אפילו להתפנות. הבית  שלו לא נמצא על קו החוף, אבל כשהתחיל פתאום לצוף במהלך ההוריקן, הוא קפץ החוצה ושחה לסירת דיג וטיפס על הסיפון. "איבדתי הכול", אמר מוראלס, "אבל אני עשיתי את זה." לרבים מדי לא היה מזל כמו שהיה למוראלס.

285 הכריזו כי יתפנו, אך לרשויות עדיין אל ברור כמה מהם הספיקו להימלט מביתם לפני שההוריקן פגע בעיירה.

"עדיין לא נכנסו לשטחים שנפגעו בצורה הקשה ביותר", אמר מנהל הסוכנות הפדרלית לחירום, ברוק לונג, והוסיף בתסכול: "מעט מאוד אנשים שרדו הוריקן  כדי לדעת איך זה לחוות את התפרצות הסערה, ולמרבה הצער במדינה הזאת נראה שאנחנו לא לומדים את הלקח." ביום שישי החלו השלטונות להקים מרכזי הפצה שנועדו לספק מזון ומים לקורבנות.

הנשיא דונלד טראמפ הודיע ​​על כוונתו לבקר בפלורידה ופגע קשה בגאורגיה בתחילת השבוע הבא, אך לא אמר באיזה יום יגיע.