"את פשוט לא מעניינת. את משעממת אותנו. אנחנו רוצים לדון בדברים שמעניינים אותנו", כך אמר אתמול (שלישי) ראש הממשלה בנימין נתניהו לאישה שביקרה אותו במהלך נאומו בפתיחת מרכז רפואי בקריית שמונה. האישה, שקטעה את נאומו, ביקרה את ראש הממשלה על סגירת חדר המיון בעיר.

בסרטון שפורסם באתר וואלה!news נראה נתניהו פותח את דבריו בהתייחסות למותו של עו"ד יעקב ויינרוט ז"ל. בתגובה להערות של המפגינה מהקהל ענה נתניהו "אני אשמח לשמוע את התלונות וההערות שלך, אבל יש לי משהו אישי לומר", והמשיך להספיד את עו"ד ויינרוט.

בהמשך נאומו כשהתייחס ראש הממשלה לפתיחת חדר המיון הקדמי חזרה אותה אישה לקרוא במחאה על שירותי הרפואה בעיר ואז ענה לה נתניהו "את פשוט לא מעניינת. את משעממת אותנו. אנחנו רוצים לדון בדברים שמעניינים אותנו". בתגובה ענתה לו: "אני בוחרת בך וככה אתה עונה. זה זלזול".

יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי פרסם בתגובה לסרטון "בשנה האחרונה ביקרתי ב-16 בתי חולים בישראל. יחד עם ח"כים שלנו. שמענו את האזרחים מפרגנים ומבקרים. זה ממש לא משעמם. התפקיד של אנשי ציבור הוא להקשיב ולתקן את מה שצריך. זה המחיר של 10 שנות שלטון. זה יהיה רע יותר אחרי 14.."

בתגובה שהוציא אחר הצהריים, כתב ראש הממשלה כי היה שרוי ב"עומק הכאב והצער" על ידידו עו"ד יעקב וינרוט ז"ל, ולכן התבטא כך.