ניימאר, אחד משחקני הכדורגל המפורסמים בעולם, בחר השבוע לנצל את הבמה שניתנה לו ולפתוח ביחד עם ארגון הבינלאומי HI) Handicap International) את הפרויקט המשותף teacherkids# – בית ספר וירטואלי בו יוכלו ילדים עם מוגבלות ללמד אנשים אחרים דברים שהם יודעים לעשות על מנת .

הפרויקט המיוחד הושק ביום שישי האחרון בעזרת סרטון שהופץ ביוטיוב, טוויטר ואינסטגרם. בתחילת הסרטון נראה ניימאר הולך על כר הדשא ומופיע הכיתוב "ל-32 מיליון ילדים בעלי מוגבלות אין גישה להגיע לבתי הספר".  בהמשך נראה ניימאר מגיע לחדר, ובעזרת מקרן לומד מידי ילדים עם מוגבלויות שונות. כך, למשל, מלמדת אותו ריקוד ילדה עם רגל תותבת, נער עם תסמונת דאון מלמד אותו מדיטציה וילדה עם לקות ראייה מעבירה לכדורגלן שיעור באוריגאמי. הסרטון מסתיים עם הכיתוב "אם הם יכולים ללמד, הם גם יכולים ללמוד".

מטרת הסרטון היא כפולה. מצד אחד לעורר מודעות לילדים עם מוגבלות שלא יכולים להגיע לבית הספר בגלל מוגבלות מסוימת ומצד שני לפתוח בית ספר ללימודים עצמיים שמעצימים את הילדים עצמם. באתר כיום יש 12 סרטונים באיכות גבוהה שצילמו בפרויקט עצמו. בנוסף יש גם הוראות לצילום סרטון עד 3 דקות והעלאתו עם ההשטאג #teacherkids , כדי להגדיל את המאגר של הבית ספר הווירטואלי.

ניימאר, עם 41 מיליון עוקבים בטוויטר ויותר מ-100 מיליון עוקבים באינסטגרם, היה זה שהוציא את הקמפיין לדרך. העוקבים קיבלו את היוזמה באהבה ובירכו אותו ברשתות חברתיות. אחד העוקבים כתב לו "זאת הסיבה שאני מעריץ אותך. אני יודע שלפעמים אתה עושה טעויות בכדורגל, אבל אתה מנסה לעורר השראה. אתה רוצה לעזור לילדים ולשאר האנשים עם מוגבלות. אני מעריץ שלך ניימאר." עוקב אחר כתב  "יש לך לב ממש טוב, אני מעריץ אותך על זה".

HI הוא ארגון שהוקם ב-1982 במטרה לעזור במצבים של עוני והדרה חברתית, קונפליקטים ואסונות, ומספק סיוע חשוב לאנשים עם מוגבלות וקבוצות פגיעות אחרות. ב-2017 הפך ניימאר לשגריר הראשי שלה. הפרויקט המשותף הראשון שלהם הוא הקמת בית הספר הווירטואלי, במטרה לתת מקום חדש ואיכותי לילדים וילדות שבדרך כלל מודרים מתוך החברה.