יצרנית הגלידה הידועה בן אנד ג'ריס נוקטת עמדה ברורה כנגד ממשל טראמפ, וזאת שבוע לפני מועד בחירות האמצע לקונגרס. החברה השיקה טעם חדש של גלידה הנקראת "התנגדות". למעשה מדובר בשינוי שם ואריזה של גלידת פקאן. החברה הודיעה כי הטעם החדש, "התנגדות הפקאן" מעלה על נס את הפעילים המתנגדים לדיכוי, לצעדים הפוגעים בסביבה ולחוסר צדק.

כחלק מהמהלך הכולל החברה תורמת 25 אלף דולר לארבעה ארגוני פעילים: צבע השינוי, כבוד לאדמה, מצעדי הנשים ופלטמורת המולטי מדיה נטה. אריזת הגלידה משקפת אף היא את התמיכה בנשים ובמיעוטים. הגלידה עצמה מורכבת מגושי פאדג' לבנה ושחורה, פקאנים ושקדים.

החברה אמרה כי היא "לא יכולה לשבת בשקט לנוכח המדיניות התוקפת והמנסה להסיג לאחור עשורים של קדמה ומאבק לשוויון גזעי ומגדרי, שינויי אקלים, זכויות להטבים, פליטים ומהגרים". זו אינה הפעם הראשונה שהחברה קוראת לגלידה שבבעלותה בשם שיש בו משום נקיטת עמדה פוליטית. בשנת 2015 החברה השיקה גלידה שמציינת את הפגיעה באקלים, וגלידה אחרת שחוגגת את אישור הנישואים החד מיניים ברמה הפדרלית.

החברה נמצאת היום בבעלות תאגיד יוניליבר הבריטי, ובעוד חברות רבות חוששת מהבעת עמדה, שמא מעשיהם יגררו עוינות מצד חלק מלקוחותיהם, בן אנד ג'ריס החליטה לפעול אחרת, ועוד בתזמון טעון, שבוע לפני בחירות האמצע שנהיו סוג של הצבעת אמון (או אי אמון) בנשיא טראמפ.