חיסול בחולון: בשעה 08:14 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצוע בתוך רכב ברחוב ההסתדרות פינת זלמן ארן בעיר. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי לגבר כבן 40 במצב אנוש, בהמשך נקבע מותו.

כוחות משטרה רבים הגיעו למקום  עוד נמסר כי הרקע לאירוע פלילי. הירי בוצע, ככל הנראה, על ידי שני חשודים על אופנוע שנמלטו מהמקום.

כתוצאה מהירי, עשרה תלמידים בבית הספר "עתידים" הסמוך לקו בהתקף חרדה, קיבלו טיפול רפואי מצוותי מד"א ושבו ללימודים. צוותים של השירותי הפסיכולוגי העירוני הגיעו לבית הספר ושוחחו עם התלמידים. הלימודים ממשיכים להתקיים כסדרם.

מהמשטרה נמסר כי בעקבות אירוע הירי, רחוב ההסתדרות בחולון נחסם לתנועה מצומת זלמן ארן עד רחוב ויצמן. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום מכווינים את התנועה.

פרמדיקית מד"א נעמי צבי סיפרה כי "כשהגענו למקום ראינו רכב על המדרכה, בתוך הרכב ישב גבר כבן 40 עם פצעי ירי בגופו, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום, בנוסף טיפלנו במספר ילדים מבית ספר סמוך שלקו בהתקף חרדה".

בתחילת החודש אירעו שני חיסולים נוספים במרכז הארץ. לפני כשבועיים, נרצח גבר בפיצוץ שאירע במכונית על כביש החוף, סמוך למחלף יקום.  שלושה ימים קודם לכן, נרצחו שני גברים כבני 30 בפיצוץ רכב בפינת הרחובות אצ"ל ולח"י בשכונת התקווה בתל אביב.