נראה כי הדם הרע בין שני מנהיגי הימין הבולטים, ראש הממשלה בנימין נתניהו ונפתלי בנט שר החינוך, הגיע אמש (רביעי) לשיאים חדשים. אתמול פורסמו בחברת החדשות טענות מפי מקורבי שאול אלוביץ', בעליו לשעבר של אתר וואלה!, כי ראש הממשלה ביקש ממנו להכפיש את גילת בנט, אשתו של שר החינוך, ולפרסם עליה מידע כי עבדה כטבחית במסעדות לא כשרות. שר החינוך השיב אש, ודרש מראש הממשלה להתנצל בפני אשתו. יאיר נתניהו, בנם של שרה ובנימין, כתב בתגובה: "נו ואתה עשית את זה מיליון פעמים כנגד אמא שלי".

השר בנט כתב לראש הממשלה: ‏״צר לי עליך, מר נתניהו. ‏טרחת אישית להתקשר לבעלי ״וואלה״ כדי לפגוע באשתי.  ‏זהו מעשה נבזי ופחדני. ‏תתבייש לך. ‏התחתנתי עם גילת, אישה מופלאה, ישראלית מבית חילוני וערכי, ויחד הקמנו בית ציוני דתי נפלא. ‏משפחתי היא גאוות חיי. ‏אל תתנצל בפניי; אני לא מעוניין. ‏תתנצל בפני אשתי״

יאיר נתניהו, בנם של שרה ובנימין הידוע בגישתו הפרובוקטיבית, ואף בשאיפותיו להתברג ברשימת הליכוד, הגיב ברשת וכתב: "נו ואתה עשית אתזה מליון פעמים כנגד אמא שלי עם נוני מוזס ועם כל עורך של כל כלי תקשורת אפשרי במדינה. נו ו?"

מהליכוד נמסר בתגובה: "אין גבול לצביעות של בנט, הוא זה שצריך להתנצל. עיתונאים רבים יודעים שמן הרגע שעזב את לשכת נתניהו, בנט לא הפסיק לתדרך נגד שרה נתניהו ולהשמיץ אותה בכל הזדמנות. מי שיש לו חמאה על הראש, שלא יצא לשמש".