נטמן למנוחת עולמים התינוק שייולד בעקבות פציעת אמו בפיגוע הירי בעופרה ביום ראשון בערב ונפטר לאחר שכשלו מאמצי הרופאים להציל את חייו. התינוק, שלאחר מותו ניתן לו שם עמיעד ישראל, יולד כפג כשאמו בשבוע ה-30 להריונה. מבית החולים שערי צדק נמסר אתמול (שלישי) כי ישנו שיפור במצבם של ההורים שירה ועמיחי איש-רן, שנפצעו בפיגוע הירי. שירה, שנפצעה קשה, ערה ומתקשרת עם סביבתה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לארוע המצער ואמר כי ״ליבנו עם שירה ועמיחי על פטירת התינוק בן הארבעה ימים שאין לו אפילו שם". נתניהו הגדיר את האחראים כ"מרצחים נתעבים, הפושעים הנלוזים ביותר עלי אדמות" והוסיף כי כוחות הביטחון דולקים אחר הרוצחים וכי הוא מקווה שבקרוב יהיו חדשות בעניין. "אנחנו לא נרפה עד שנמצא אותם ונמצה איתם את הדין".

במקביל המשיכו אמש כוחות צה"ל, שב"כ ומג"ב בחיפוש אחר המחבלים שביצעו את פיגוע הירי בצומת עופרה. החיפושים מתרכזים במרחב החטיבה המרחבית "בנימין" וכוללים שימוש ביכולות מודיעיניות שונות לצד כוחות הסורקים בשטח. בין היתר, מתבצעים בידוקים מוגברים בכניסות וביציאות במרחב. בהודעת דובר צה"ל נמסר כי צה"ל ימשיך בפעולות למציאת המחבלים עד ללכידתם.