ראש השב"כ נדב ארגמן מזהיר מפני התערבות של מדינה זרה בבחירות. ארגמן דיבר אתמול (שלישי) בכנס של אגודת הידידים באונ' ת"א, והזהיר כי מדינה זרה צפויה להתערב בבחירות בישראל. על פי הערכות, ארגמן כיוון בדבריו לרוסיה, שעל פי החשד התערבה בין היתר בבחירות בארה"ב.

ראש השב"כ אמר כי "אני לא יודע לטובת מי או לרעת מי. אני לא יודע בשלב זה לזהות את האינטרס הפוליטי – אבל היא תתערב ואני יודע על מה אני מדבר". עוד הוסיף ראש השב"כ, כי אותה מדינה "תנסה לעשות זאת באמצעות אמצעים סייבריים – פצחנים, האקרים וכו'".

בתחילה אסרה הצנזורה את פרסום הדברים, אך בהמשך התירה לפרסם אותם. בעקבות פרסום דבריו של ארגמן, שב"כ מסר כי הוא "מבקש להבהיר שלמדינת ישראל ולקהיליית המודיעין, יש את הכלים והיכולות לאיתור, ניטור וסיכול של ניסיונות להשפעה זרה, במידה ויהיו כאלו. ביכולתה של מערכת הביטחון הישראלית לאפשר קיומן של בחירות דמוקרטיות וחופשיות במדינת ישראל".

בעקבות הפרסום פנה יו״ר סיעת "התנועה" יואל חסון המשמש כחבר ועדת הבחירות המרכזית, לשופט מלצר שהוא בעל הסמכות היחידה בחוק לטיפול בנושא טוהר הבחירות וביקש ממנו כי יקיים דיון דחוף בנושא "לאור הפרסומים באמצעי התקשורת על אמירתו הברורה והמדאיגה של ראש השב"כ נדב ארגמן על כך שמדינה זרה מתכננת להתערב בבחירות במדינת ישראל.״