יהודה ביאדגה מבת ים נהרג אתמול (שישי) מירי שוטרים, לאחר שלטענת המשטרה רץ לעברם עם סכין מטבח שלופה. באתר ynet דווח כי הצעיר ככל הנראה לוקה בנפשו בעקבות הלם קרב. הוא  נורה בפלג גופו העליון על ידי שוטר בפינת הרחובות הרצל וז'בוטינסקי בעיר, ופונה במצב אנוש לבית החולים וולפסון בחולון, שם נקבע מותו. המחלקה לחקירות שוטרים החלה לחקור את האירוע.

מהודעת המשטרה עולה כי האירוע החל בחדר המדרגות של הבניין בו מתגורר הצעיר ברחוב בלפור בעיר, אז החל "להשתולל" כשסכין בידו. שוטרים שהוזעקו למקום קראו לו לעצור והוא המשיך להתקדם לעברם. משחשו סכנה לחייהם, אחד מהם ירה לעברו. חקירת מח"ש תצטרך לגלות האם הירי היה מוצדק בנסיבות האירוע ואם כן, מדוע בוצע ירי לפלג גופו העליון של החשוד שהביא בסופו של דבר למותו.

זירת האירוע בבת ים בו צעיר כבן 25 רץ לעבר שוטרים כשהוא אוחז בסכין ונורה למוות, 18 בינואר 2019 (צילום: דוברות איחוד הצלה)

ממשטרת מחוז תל אביב נמסר כי "במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל דיווח אודות צעיר שמשתולל בחדר המדרגות בבניין מגוריו ברחוב בלפור בבת ים כשהוא נושא בידו סכין, וקיים חשש לחייהם של העוברים ושבים. עם הגעת הכוח המשטרתי לזירת האירוע, נמסר להם כי החשוד נמלט רגלית לרחוב סמוך. השוטרים החלו בסריקות ולאחר זמן קצר זיהה אחד השוטרים את החשוד העונה לתיאור כשזה אוחז בידו סכין מטבח גדולה.
השוטר קרא לחשוד לעצור, אך זה המשיך להתקרב לעברו כשהסכין שלופה בידו. שוטר שחש סכנה מוחשית ומיידית  לחייו ביצע ירי לעבר החשוד. החשוד פונה על ידי מד"א לבית החולים וולפסון שם מת מפצעיו."

בני מזרחי, חובש ב'איחוד הצלה', סיפר: "כשהגעתי לזירה באופנוע החירום של איחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה על צעיר שנפצע באורח אנוש. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש".