טרגדיה קשה בעולם הכדורגל. מטוס פרטי עליו היה חלוץ הרכש החדש של קבוצת קרדיף מליגת הפרמיירליג, אמיליאנו סאלה, ככל הנראה התרסק בדרכו לאנגליה. משטרת צרפת הודיעה שסאלה היה על המטוס הפרטי שנעלם מהרדר, והחלה  בחיפושים אחר שרידי המטוס ואחר סאלה והטייס שהיה עמו. באנגליה מעריכים כי הסיכוי שסאלה עדיין בין החיים הוא כמעט אפסי. בינתיים אוהדי קבוצת נאנט החלו להיאסף יחדיו והם מתפללים לשלומו של שחקנם לשעבר.

ממשטרת צרפת נמסר כי "עד כה חמישה מטוסים ושתי סירות הצלה ערכו חיפוש ב-1,000 קילומטרים רבועים. החיפוש מתואם על ידי מרכז שירותי החירום המשותף. לא נמצאו עקבות להימצאותו של המטוס. החיפושים ימשכו."

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

סאלה בן ה-28 נולד בארגנטינה ועבר בגיל 15 לקבוצת הנוער של מועדון בורדו הצרפתי. לאחר שלא מצא את מקומו בקבוצת הצמרת הצרפתית, עבר מספר עונות בהשאלה עד שנמכר בשנת 2015 לנאנט הקטנה. החלוץ הארגנטינאי הצטיין העונה בליגה הצרפתית וכבש 12 שערי ליגה במדי נאנט ב-19 משחקים בלבד.

יכולותיו הגבוהות הביאו למכירתו לקבוצה הוולשית תמורת שיא מועדון של 18 מיליון ליש"ט. לאחר החתימה על חוזה לשלוש וחצי עונות היה אמור סאלה להגיע לקרדיף במטוס פרטי, שכאמור ככל הנראה התרסק בדרכו מצרפת לאנגליה.