חשד לתקיפה חמורה והתאבדות ביבנה: אשה בת 51 פונתה הלילה (שלישי) לבית החולים קפלן במצב קשה, לאחר שעל פי החשד הותקפה על ידי בעלה. לאחר התקיפה הגבר תלה את עצמו מחוץ לביתם. 

מהמשטרה נמסר כי מחקירה ראשונית עולה חשד לפיו הגבר תקף את אשתו ופצע אותה באורח קשה, לאחר מכן עזב את הדירה למקום סמוך ושם תלה את עצמו. בתום ניסיונות החייאה, נקבע במקום מותו של הגבר, כבן 62. האישה הועברה מזירת האירוע לבית החולים קפלן ברחובות, אך תוך זמן קצר הועברה ממנו אל היחידה לטיפול נמרץ בבית החולים הדסה עין כרם. כוח משטרה במקום ונפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע.

האישה הועברה מזירת האירוע לבית החולים קפלן ברחובות, אך תוך זמן קצר הועברה ממנו אל בית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

בשלב זה האישה מטופלת ביחידה לטיפול נמרץ בהדסה עין כרם. מהמרכז הרפואי קפלן נמסר כי "אישה בשנות ה 50 לחייה מיבנה הובהלה הלילה לחדר המיון במרכז הרפואי קפלן עם פגיעה קשה בפלג גופה העליון. צוות רב מערכתי העניק לאישה טיפול ראשוני מציל חיים בחדר הניתוח והיא הועברה להמשך טיפול נויורו כירורגי בבית החולים הדסה עין כרם".

מהדסה נמסר כי "אל בית החולים פונתה בשעות הלילה אישה כבת 50 אשר הותקפה באורח קשה בראשה ובפניה. האישה מטופלת ביחידה לטיפול נמרץ כשהיא מונשמת ומורדמת במצב קשה ולא יציב".

ממד"א נמסר כי בתגובה לקריאה שהתקבלה בשעה 1:10, צוות יצא לבניין מגורים ברחוב הרקפת ביבנה, שם נמצאו השניים. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 50 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן אשה כבת 50 במצב קשה עם פציעה בפלג גופה העליון.

פרמדיק מד"א גיא בובליל אמר כי "כשהגענו למקום הובילו אותנו לדירה שבה ראינו אישה כבת 50 כשהיא שוכבת מחוסרת הכרה עם פציעה בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותה לבית החולים במצב קשה ולא יציב. גבר כבן 50 נמצא סמוך לבניין כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. הענקנו לו טיפול רפואי ולאחר ניסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו".