רמת השרון היא אלופת המדינה לשנת 2016 בליגת כדורגל הנשים. רמת השרון זכתה לראשונה באליפות המדינה ולקחה את התואר ממכבי אס"א תל אביב שהחזיקה בתואר ברצף ב-6 השנים האחרונות.

ביום ראשון ניצחה רמת השרון את יריבתה, מחזיקת גביע המדינה מ.ס קריית גת המדורגת במקום השני בטבלה בתוצאה של 1:0. השער שביא לקבוצה את האליפות נכבש בדקה ה-85  על ידי השחקנית רוני שמריך. לפני הניצחון רמת השרון הייתה בהפרש של 2 נקודות מקריית גת ולאחר הניצחון הבטיחה הקבוצה  את זכייתה באליפות.

מועדון ספורט רמת השרון. צילום: שלומי עסיס

מועדון ספורט רמת השרון. צילום: שלומי עסיס

נשות רמת השרון חותמות עונה מדהימה שכללה עד כה 17 ניצחונות מתוך 23 משחקים וכמות שערים אסטרונומית של 111 כיבושים לזכות הקבוצה. גם בפן ההגנתי הציגה ההגנה יכולת נפלאה כאשר ספגה רק 17 שערים. צלחת האליפות תוענק לרמת השרון עם תום משחקה האחרון לעונה שיתקיים ביום חמישי הקרוב, מול קבוצת מ.ס אוניברסיטת תל אביב.

שרת הספורט, חה"כ מירי רגב בירכה את הקבוצה ואמרה כי "שתי הקבוצות המובילות ביותר בכדורגל נשים ובספורט הנשי בכלל, נתנו אתמול הופעה יוצאת דופן שהמחישה שכדורגל נשי מספק לא פחות הפתעות ודרמות מכל ספורט אחר ויש ביכולתו ליצור עניין בציבור. אני מברכת את מאמן הקבוצה גבריאל בורשטיין ואת השחקנית רוני שימריך, שהבקיעה את גול האליפות המבריק והוכיחה יכולות ספורטיביות מדהימות." חתמה רגב, תוך שהיא מתחייבת שמשרדה יתמוך בספורט הנשים בישראל.