​עובד בן 21 תושב אום בטין נהרג היום (ראשון) אחרי שנפל, במהלך עבודתו, מגג מפעל "תבניות כל בע"מ" ברחוב האופה שבאזור התעשייה של אשקלון. מנהלת המפעל וקבלן העבודה נעצרו בתום חקירה ראשונית ומחר המשטרה צפויה לבקש את הארכת מעצרם.

צוות של מד"א פינה אותו לחדר הטראומה במרכז הרפואי ברזילי שם הוכנס לחדר הניתוח בו נפטר מפצעיו. זהו ההרוג ה-36 התאונות עבודה מתחילת 20191.

מדוברות משטרת לכיש נמסר כי " גם בשעה זאת עמלים החוקרים באיסוף עדויות וממצאים שונים על מנת להגיע למסקנות חקירתיות מקצועיות אודות נסיבות המקרה הטראגי בעקבותיו נהרג צעיר לאחר שנפל מגובה במקום".

"במסגרת החקירה עד כה מסרו עדותם גורמים שונים במפעל, עובדים ומנהלים, ומחקירה ראשונית עולה כי הצעיר עלה על גג המבנה העשוי "אסכורית" ומסיבה שאינה ברורה מעד ונפל מגובה של כ-8 מטרים. במהלך שעות אחר הצהריים נחקרו מנהלת המפעל (תושבת אשקלון בשנות ה-40) והקבלן המבצע (תושב הפזורה בשנות ה-30) והם מסרו גרסתם. לפני זמן קצר הוחלט על מעצרם של השניים לטובת המשך החקירה ומחר צפויה המשטרה לבקש בבית המשפט את המשך מעצרם" נמסר.

כזכור, הבוקר לאחר השעה 10 התקבל דיווח אודות נפילתו של הצעיר במפעל שברחוב האופה באשקלון. צוותי רפואה שהוזעקו גם הם למקום, העניקו לצעיר טיפול ראשוני ובהמשך הוא פונה במצב קשה מאוד אל ביה"ח להמשך טיפול אך כאמור הוא נפטר כעבור מספר שעות.

כוחות משטרה, לרבות חוקרים וזיהוי פלילי, הגיעו למקום והחלו בבירור נסיבות המקרה. חוקרי המשטרה בשיתוף חוקרי משרד העבודה החלו בחקירת המקרה.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א בן טטרו סיפר כי "כשהגענו למקום ראינו גבר שוכב מחוסר הכרה בתוך המפעל כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתיות לאחר שנפל מגובה של מספר מטרים. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל קיבועים, הרדמה והנשמה ופינינו אותו במצב אנוש לבי"ח".