ארגון שחקני הכדורגל בהסתדרות הלווה לקבוצת הפועל עפולה 200 אלף ש"ח לטובת תשלום שכר השחקנים, עקב קשיים כלכליים אליהם נקלעה הקבוצה. הכסף הועבר בעקבות פניית השחקנים שלא קיבלו את משכורותיהם בשלושת החודשים האחרונים של עונת 2018-19, מתוך קרן מיוחדת שהקים הארגון לצרכים אלה.

שחקני הפועל עפולה מהליגה הלאומית פנו לארגון השחקנים בבקשה שיסייע להם לפתור את המשבר. הארגון פעל במהירות לתת מענה לקושי הכלכלי של השחקנים, ולאחר שהתקבלו הבטוחות מתאימות ממנהלת הליגה שתעביר את הכספים הנדרשים לקבוצה בזמן הקרוב, הועברה ההלוואה מארגון השחקנים לקבוצה, והובטח תשלום של חלק משכר השחקנים.

זו לא הפעם הראשונה שארגון השחקנים עוזר לשחקני הכדורגל בעת אי תשלומי שכר ממושכים ע"י הקבוצה בה הם חתומים ומועסקים על ידה. הקרן המיוחדת של הארגון פועלת מאז הקמת הארגון ב-2013, כדי לתת מענה מיידי למצוקתם של שקבוצותיהם אינן משלמות את משכורתם במשך חודשים ארוכים.

בתמונה משמאל לימין: אבי איבגי, גיא חיימוב, קארין סנדל, שמעון אבוחצירה, לי פלקון, ניר אלון ועו"ד רן קידר. (ארגון שחקני הכדורגל)

שלושה משחקני הפועל עפולה: דור כוכב, אורי צעדון ורון שושן הגיעו היום למשרדי הארגון להודות באופן אישי על המהלך ונפגשו עם מנכ"ל הארגון החדש מושיקו מישאלוף ועם חבר הנהלת הארגון וראש חטיבת הספורט בהסתדרות ניר אלון ומסרו להם את התודה בשם שאר שחקני הקבוצה.

רון שושן שוער הקבוצה הודע לארגון השחקנים בעמידה לצד השחקנים ובתמיכה שניתנה: "אנחנו מודים לארגון השחקנים על הסיוע בקבלת המשכורות. תודה למושיקו ולניר על הפעולה המהירה. אנחנו מקווים שלא נצטרך סיוע כזה יותר בעתיד".