נבחרת ג'מייקה, הרגאיי גירלז, תעלה הערב (שלישי, 22:00) למשחק האחרון שלה במונדיאל, הפעם מול נבחרת אוסטרליה. הנבחרת הצבעונית והמפתיעה, שהעפילה לראשונה בתולדותיה לטורניר, תנסה לסיים בכבוד את ההופעה ההיסטורית מול אחת הקבוצות החזקות בטורניר. כוכבת הנבחרת, ושחקנית הרכש הנוצצת של בורדו הצרפתית, חדיג'ה "באני" שו מגיעה למשחק עם מטרה לכבוש את שער הבכורה של הנבחרת במונדיאל.

שו בת ה-22 היא מלכת השערים של טורנירי מוקדמות המונדיאל הנוכחי עם לא פחות מ-19 כיבושים. באליפות צפון מרכז אמריקה, הפתיעה נבחרת ג'מייקה עם זכייה במקום השלישי באליפות והעפלה למונדיאל. במהלך הטורניר, שו כבשה שלושה שערים לזכות הרגאיי גירלז, כולל שער חשוב בתיקו 2:2 במשחק מול פנמה על הכרטיס למונדיאל.

לאורך כל חייה נאלצה כוכבת נבחרת ג'מייקה להתמודד ולהתגבר על טרגדיות משפחתיות. שו, שגדלה בשכונה עם היסטוריה של אלימות ופשע, איבדה בשנים האחרונות ארבעה אחים ושני אחיינים. שלושת אחיה הגדולים נרצחו ביריות, במהלך מלחמת כנופיות, ואח רביעי נהרג בתאונת דרכים קטלנית. שו לא נשברה, והחליטה  לשבור את מעגל העוני ולהבטיח לעצמה חיים טובים בעזרת כישרון הכדורגל שלה. למרות שאמה אסרה עליה לשחק עד גיל 14, ניצלה את כישרונה המיוחד כדי לצאת משכונת הפשע והעוני בה גדלה במטרה להפוך לשחקנית כדורגל מקצוענית.

בראיון לאתר the undefeated, אמרה שו על ההתבגרות בסביבה האלימה בה חיה כי  "היו לי חיים קשים כשגדלתי כילדה קטנה. זה היה קשה בשבילי לראות את הדברים שקרו מסביבי. היו ימים שהייתי אומרת לאימי 'יש אלימות בכל מקום'". בראיון לגרדיאן תיארה את מאבקה לצאת מהעוני: "זה מאבק תמידי, לגדול בסביבה כזאת".

"בקהילה שלי הכדורגל היה הדבר שבו אתה פשוט משחק. תמיד הייתי צריכה לשבת ולראות את אחי משחק" סיפרה, "הייתי ממש נואשת להבין מה היה כל כך ייחודי בספורט הזה, אז התחלתי לשחק ברחוב, ממש מול הבית שלי. שמעתי על דייוויד בקהאם ורונאלדיניו, וחשבתי לעצמי בתמימות 'בסדר, אני יכולה להיות הרונאלדיניו ודייוויד בקהאם הבאים'".

עם הזמן אימה, מוניקה, נתנה לה אישור לשחק ליד הבית עם הבנים הגדולים יותר. שו המשיכה להתפתח כשחקנית איכותית גם במגרש הקט רגל בבית ספר בו היא למדה. המהירות והזריזות שלה היו מרשימים, והשמועות על הילדה הקטנה מספניש טאון הגיעו עד לאוזניהם של מקבלי ההחלטות בנבחרת הנשים הלאומית. יום אחד התקשר מנהל נבחרת הנערות למוניקה וביקש את אישורה לשלוח את שו בת ה-14 למחנה האימונים של נבחרת הנערות. במחנה האימונים היא שיחקה לראשונה בחייה במגרש כדורגל אמיתי עם נערות אחרות בגילה וברמה שלה.

לאחר שהצטיינה במדי נבחרת הנערות של ג'מייקה, זכתה שו להצעה ממכללת פלורידה סטייט היוקרתית. שו הייתה צריכה לעבור מבחני קבלה כדי להתקבל לקבל מלגה מלאה במכללה, אך לצערה היא נכשלה בהם. בעקבות זאת היא עברה לשחק שנתיים בג'ונייר קולג' שם התגלתה על ידי מאמן מכללת טנסי שבמהרה צירף את הנערה הכישרונית לקבוצת הקולג' האיכותית.

במהלך שנת 2016 סבלה שו משתי טרגדיות קשות. אחד האחיינים שלה מת מהתחשמלות במגרש הכדורגל ואחיין נוסף נרצח בקרב יריות בין כנופיות מקומיות. האבל הכבד ותחושת הבדידות של חיים במדינה זרה גרמו לשו לרצות לוותר על חלום הכדורגל, לעזוב הכל ולחזור הביתה. "רציתי לחזור הביתה. מה עוד יכול לקרות? רציתי לחזור הביתה כי לא נפרדתי מהם ועכשיו הם הלכו."

אימא של "באני" אסרה עליה לחזור לג'מייקה ולפרוש מכדורגל. היא רצתה שהילדה הקטנה של הבית תצליח בחיים ותדע לנצל את המתנה היחודית שהיא קיבלה. מוניקה שכנעה את שו להישאר בטנסי ולהמשיך להצטיין בליגת הקולג'ים. שו לקחה את ההזדמנות 'בשתי הרגליים' והמשיכה להתקדם בקריירת הכדורגל שלה.

כיום, שו חיה את החלום. היא לעולם לא חשבה שהיא תוביל את נבחרת הרגאיי גירלז הקטנה למונדיאל. "כאשר הייתי צעירה, לא חשבתי שאי פעם אגיע למונדיאל" סיפרה, "רק רציתי להנות ולהיות עצמי. לא גדלתי בקבוצה מאורגנת, אני פשוט בעטתי ,רצתי ברחובות ושיחקתי אם הבנים בקהילה שלי". כעת נותר לה להוסיף ציון דרך נוסף אחד אחרון עם שער בכורה לנבחרת שרקדה הקיץ על המגרשים בצרפת וסחפה אחריה אומה שלמה שמשוגעת על כדורגל.